Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

31 éves lány vagyok. 2 éve vagyok együtt a párommal, akinek a házában élek szinte az első nap óta. A cuccaim nagy része nála van, de én igénylem, hogy 1 héten egyszer kétszer otthon aludjak a szüleimnél. Ők egy kicsit messzebb laknak (50 km) és úgy vagyok vele, hogy ha meglátogatom őket, akkor este 8-9 körül már nem indulok el...

Őt ez meglehetősen bántja és utalgat rá, hogy döntsem el, hogy hol lakom.

Ez mások szerint is akkora probléma?


2010. aug. 9. 11:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Ha lennél 19-20 éves, akkor annyit mondanék ez oké...de 31 éves vagy, felnőtt nő (és nem lány...). Én megértem a párod.
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Elég érdekes igény ez a részedről. Teljesen igaza van, ezt nem illik csinálni. Ezt ő biztos nem veszi jó néven, meg okot adsz neki a gyanakvásra is, szerintem ne csináld. Nyugodtan látogasd meg a szüleid, de hetente kétszer nem kell ott aludni. Biztos nem akarsz rosszat, de nem hinném, hogy jó érzés ez a párodnak.
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak azért gáz, mert a párod zavarja, és ha szereted őt és kell neked, akkor a kedvére próbálsz tenni!
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
48%
31 éves lány. ööö:)
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
31 évesen már nemkéne mindig a szüleidhez visszamenni.Ha együtt éltek,akkor necsinálj úgy mintha csak szállóvendég lennél a párodnál.
2010. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%

31 évesen már illene elszakadni annyira a szüleidtől, hogy nem ragaszkodnál az ottalvásokhoz. Ha ketten mentek, az más, de egyedül anyuci szoknáyjához bújni?... Én is furán néznék.

28/F

2010. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én mennék együtt is, de ő nem jön! Ettől viszönt én megyek...
2010. aug. 9. 11:33
 8/37 anonim ***** válasza:
65%

23 vagyok, 240 km-re élek a szüleimtől, 2-3 hetente egyszer hazajövök vagy együtt jövünk haza ez változó, mert az ő szülei is 50 km-re laknak tőlünk.

Az én párom mindig lecsesz, ha eltelik 3 hét és nem jövök (épp nem úgy jön ki a lépés) nem gond, hogy hazajársz, de akár lehetne ritkítani egy picit, vagy esetleg együtt is hazamehetnétek a szüleidhez.

Szerintem az is gond, hogy valószínű, hogy ez hétvégére esik, és akkor tudnátok több időt együtt tölteni kettesben és ez így kiütődik...

2010. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem, mindig hétköznap megyek haza, mert ilyenkor beiktatok valamit, amit a környéken kell elintéznem pl. kozmetikus, orvos stb.
2010. aug. 9. 11:36
 10/37 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozni azért dolgozol, nem? Másnap onnan mész melózni? Nem fárasztóbb?
2010. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!