Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó messze nem biztos, hogy mindig a szülő a hibás! Egy tinilány alapból naívabb, könnyebb megvezetni, ha egyszer behülyíti egy idősebb, beteg f.sz a szülő nem tud mit tenni. Ezt a lányt is féltik a szülei, és levágták a szitut kapásból. Úgyse hisz senkinek, mert ez most örök szerelem, mert tombolnak az érzelmei és a hormonjai, és csak odáig lát, hogy de kedves a faszi és annak a családjai. Nálam jobban kevés gyerekre vigyáztak, szülők-nagyszülők egyaránt, mégis iszonyatosan behülyített egy srác tizenévesen, és anyám hiába beszélt, nem hallgattam rá. Iszonyatosan nehezen tudtam megmenekülni tőle, de a magam kárán. Szerencsére ő csak egy évvel volt tőlem idősebb, de konkrétan egy szociopata volt. Szakemberhez kellett fordulnom utána, mire nagy nehezen el tudtam szakadni attól az alaktól. Életre szóló "élmény", nagyon nem jó értelemben, és én még szerencsés voltam, mert nem szúrtam el úgy, hogy már 18 évesen házasodjak.
2020. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
82%
Értelek, és sajnálom azt, ami veled történt. De tartom a véleményemet, hogy normálisan nevelt lány le sem áll egy ennyivel idősebbel, mert kapott olyan értékrendet, vagy nevezd aminek akarod, hogy tudja magától is, hogy gázos. Mind voltunk buta, naiv kis tinik, eshetünk olyan csapdába, amit nem látunk előre, de ez baromi levágós. Mégis fejjel a falnak.
2020. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos vannak emberek, akik eszméletlen jó manipulátorok, mondom ezt úgy, hogy még tiniként is kifejezetten jól átláttam az ilyen szitukat, de jött egyszer valaki, akit nem tudtam kiszűrni. A következő pedig amire eszméltem, hogy fúrja a családomat, fúrja a barátaimat, és bármikor, ha a dolgok nem úgy alakultak, ahogy azt ő akarta volna, azonnal burkoltan az öngyilkossággal kezdett fenyegetni. Ez a lány nem látja a korkülönbséget, mert annyira szerelmes, és teljesen be van hülyítve. Kifejezetten felvilágosult, feminista családból származok, rengeteget beszéltek a női felmenőim a problémás párkapcsolatokról, hogy mik a jelek, mikor kell menekülni (sőt, inkább túlféltettek), és mégis megtörtént a baj. Rengeteg jel is volt, a sráctól a saját családja is félt (konkrétan a tesói kérték meg az anyját, hogy a srác ne legyen otthon, ugyanis paráztak tőle), a legjobb barátjával is undorító módon járt el. Akkor eszméltem csak fel, mikor egyértelmű bizonyítékok kerültek a kezembe, hogy direkt készít ki (és rajtam kívül mást is hülyített, azt is pontosan ennyire kicsinálva lelkileg). Utólag borzasztó levágós volt az is, mégis mentem fejjel a falnak (én nagyon idióta fruska).
2020. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!