Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 Thispain ***** válasza:
42%

A családod nagy valószínűséggel egy hamis tényekből álló előítélet alapján ítél, ahogy sajnos a válaszolók nagy része is. Amíg nem mondanának érveket arra, hogy miért "vinne ki kurvának", és és az ehhez hasonló feltételezésükre, addig nem törődnék a véleményükkel a helyedben már csak azért sem, mert bennetartottak téged egy toxikus kapcsolatban, és ha tehetnék, visszadobnának, ami eléggé sokat elmond arról, mennyire vesznek figyelembe a szüleid mind téged, mind az érdekeidet.


Miért választottátok egyébként a gyorsított eljárást?

2020. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 Thispain ***** válasza:
3%
Most látom, hogy a feltett kérdésemet már megválaszoltad.
2020. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
65%

18 se vagy, de 3 éve dolgozol? Ejha.


Mi digitális meg akartál felelni a szüleidnek, de nem sikerült? Nem csoda. 16 évesen már egy bantalmazo kapcsolatban voltál, most meg egy 35 éves, hozzád képest öreg pasival, aki lehet hogy ki akar vinni kuvának..


Hűha. Ha az én lányom lennél, csírájában fojtottam volna el minden kapcsolatodat 18 eves korodig, ezzel a felfogással.


2 év múlva gondolj vissza ezekre a sorokra.


A szüleid a legjobbat akarják neked. Te pedig csak fejjel a falnak.

2020. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm azoknak, akik nem próbáltak összeesküvéselméleteket gyártani

Akik pedig egyből a negativitást árasztják magukból, őszintén sajnálom

Igen, 10 sőt 20 év múlva is ugyan így fogom szeretni!

És ő is engem

2020. aug. 4. 20:07
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
Elcs*szed az életed, de a te dolgod. Kötné a franc magát egy harmincashoz hozzá, pláne tiniként. Rossz a kapcsolatod anyádékkal, ezért belemenekülsz egy felnőtt pasi karjaiba.
2020. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
92%
Ámen kérdező. Ámen. Úgy legyen.
2020. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
93%

Igen, 10 sőt 20 év múlva is ugyan így fogom szeretni!


És ő is engem ---> Muhhahhahhahhaahhaa


Ezt mondja minden naiv lányka, akik aztán csodálkoznak, mikor egyedül maradnak a gyerekeikkel. :) Azért akit attól féltenek, hogy kivisznek prostinak, annak nagyon durva alapjának kell lennie.

2020. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Szegény szüleid. Te pedig nagyon nagyon naiv vagy.
2020. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
89%
De miből gondolják a szüleid, hogy kivisz qrvának? Ezt honnan vették? Van valami alapja? Vagy csak úgy semmiből jött?
2020. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
82%

"De miből gondolják a szüleid, hogy kivisz qrvának? Ezt honnan vették? Van valami alapja? Vagy csak úgy semmiből jött?"


Gondolom a csávó nem idén nyáron barnult.

2020. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!