Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Szüleim mindenáron azt szeretnék, hogy exemmel legyek, mert ő olyan jó volt...

Tisztán tudták, hogy egy toxikus személyiség volt, és féltem kimászni abból a kapcsolatból, ha mostani párommal nem sodort volna össze a "sors" talán még mindig mellette vergődnék

Persze nem egyből jöttem össze vele, csak annyit beszélgettünk, annyit támogatot, hogy volt erőm kilábalni

Anyámék viszont szerették exem, és nem bírják a mai napig elfogadni, hogy nem maradtam benne egy bántalmazó kapcsolatban a luxuséletért...

2020. aug. 4. 19:39
 12/63 anonim ***** válasza:
85%

Fiatal vagy és naiv. Én is laza ember vagyok, de tuti kiakadnék, ha a 18 éves lányom egy 35 éves pasival akarna gyorsított (!) eljárással megházasodni. Egyenesen FÚJ a gondolat.


Persze, hogy leendő anyósodék megtesznek érted mindent... Nehogy egyszer csak egyedül találd magad gyerekkel. Épeszű harmincas nem tinik közt keresgél. FÚJ az egész.

2020. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
91%

Jó, most menőnek erzes magad, hogy veled foglalkozik.

De tinilany sem kell, 10 ev es tok maskepp latod a korviszonyokat...es nem fogod erteni, mit akar egy harmincas egy tinitol.

De egy tinilany fejeben ez romantikus, meg felnottebbnek hiheti magat, meg romanrikus képek vannak a fejeben,tapasztalatlan.


De hat mindenki a sajat hibajabol tanul, nekem mindegy, de a szuleid feltenek egy nagy csalódástól valószínűleg

2020. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
68%
18 se vagy és már exed van? Ezzel az idősebb pasival mióta vagy együtt?
2020. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a szüleid gyerekesek. Ott van az a pár ahol a 80+ os nő jött össze egy 20-as csávóval. Ha szeretnéd hogy ott legyenek hívd meg őket max visszautasítják. Szerintem ez nem óriási korkülömbség. Ez a te és a párod élete a szüleid bele akarnak szólni egy ideg biztos ezt vedd számítába.
2020. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
86%

#14, 2 eve.

Tehat 16 evesen tulvolt egy toxikus pasin...

2020. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
96%

Valami nagyon nem stimmel ebben a sztoriban. Milyen pasi az, akiről a szüleid azt feltételezik, hogy kivisz ribibnek? Akkor nyilván nem egy jó ember. A gyorsított eljárást én sem értem, kivéve ha romák vagytok.


Nem lenne egyszerűbb együtt élni, megismerni egymást, te tanulj tovább, mert végzettség nélkül nem igen lesz normális munkád. Gyerek pedig bőven raer pár év múlva.. Addig viszont minek kell a gyorsított esküvő???

2020. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Igen túl voltam, kemény fél évet voltam vele, ami alatt többször is probáltam szakítani, csak a félelem nagyobb volt...

Igen az kényszer kapcsolat volt

Igen nagyon bánom

Igen büszke vagyok arra, hogy kimásztam belőle

2020. aug. 4. 19:45
 19/63 anonim ***** válasza:
80%

Minek pasizol, ha csak toxikus senkikre és nyomi harmincasokra futja, akik tinik közt keresgélnek? Mi az, hogy kényszerből kapcsolat? Inkább a tanuláson járna az eszed a pasik és a gyorsított házasság helyet.


Teljesen igaza van a szüleidnek, rettenetesen nagyot csalódnék, ha ilyen lányom lenne.

2020. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid annyira szeretne akkor nem lenne annyirq fontoa az esküvő lehet együtt élni es kesz.
2020. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!