Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen helyzetben én meghívót sem küldenék nekik. A francnak se hiányzik, hogy valami balhéval tönkretegyék a lányuk "nagynapját".
2020. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
95%

A korán kívül milyen érvük van még a párod ellen?

Miért annyira fontos hogy összeházasodjatok? Élhetnétek együtt egy ideig és pár év múlva majd házasodtok? Gyereket is szeretnél rögtön?


Ha akarod hogy ott legyenek, akkor hívd meg őket. Ha nem örülnél neki, akkor ne.

2020. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
98%

Jaja, én is azt szeretném kérdezni, hogy ha te még ilyen nagyon fiatalka vagy, miért ennyire sürgős az esküvő?


Nem számonkérés, nem cseszegetes, félre ne érts. Csak nagyon kíváncsi vagyok rá.

2020. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
78%

Nem bántásból kérdezem, de miért írtad ki a kérdést? Tényleg kétségek gyötörnek a házasság miatt vagy amiatt, hogy a jövendőbelid apakorabeli Miért merült fel a kérdés részedről? Ha szereted, és úgy érzed ő életed értelme, akkor nem szabadna felmerülni semmi kétségnek. Szüleid nagy eséllyel nem fognak részt venni az esküvődön, ezt el kell fogadnod. Ahogy azt is, hogy házasság után a rózsaszín köd elmúlik majd.

Engem személy szerint aggaszt, hogy egy közel, sőt mondhatni, hogy 40 éves férfi egy éppen tinikorból kilépett lányt akar elvenni. Miért nem vele egykorút, vagy kicsit fiatalabbat? Miért egy már nem gyereklány, de még nem is felnőtt nőt? Aggaszt, hogy vajon te mit csinálsz ha 40 éves legszebb korban lévő nő leszel, a férjed meg majdnem nyugdíjas??

De ezek a te gondjaid lesznek- Neked kell makd megbirkoznod ezzel is.

Én 1 valamit biztos nem tennék.

Nem mennék férjhez csak azért, hogy a szüleim ellen lázadjak. Nem érdekelne ha tiltanák, legfeljebb elköltöznék albérletbe, élném az életem, de nem rohannék egy házasságba, mert a szülők nem fogadják el.

Az a házasság ami erőltetve van valami ok miatt, azok mind válással végződnek. Tudom, jó magam is azért mentem gyorsan férjhez, hogy elszabaduljak a családi házból. Ez nem jó megoldás.

2020. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
95%
Én az esküvő szükségessége mellett kíváncsi lennék, hogy mióta vannak együtt, addig nem tudok véleményt formálni.
2020. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
60%
Majd, ha 18 eves lanyod lesz, es egy ven pasija, megérted oket
2020. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 Dongaben ***** válasza:
45%
A ti életetek, nem a szüleiteké! Nem ismerünk téged, a párodat, és szüleidet sem. A korkülömbség nem lehet probléma. Mi miatt van az ellenállás?
2020. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Az esküvő már a szüleim felől érkező balhé előtt tervezve volt...

Kicsit több mint 2 éve a párom, most lesz 1 éve, hogy eljegyzett.

A koron kívűl konkrétat nem tudtak felhozni, csak a sablonos "majd kivisz k*rvának" szöveget, amire okot sem ő, sem én nem adtunk

Semmi kétségem a házasságról, nem mondtam volna igent, ha nem szeretném

Gyereket tervezünk, de nem most

Még tanulok tovább, mellette dolgozok

Ahogy ő is melózik



Ha egy középkorú "vénnek" számít akkor sajnálom...

Ha a lányom 18 évesen egy 30-assal jön haza, és látom rajta, hogy kiegyensúlyozott, boldog, és rendben van, úgy érzem nincs jogombeleszólni

Viszont ha rosszul jön ki belőle 100%ban mögötte állnék...

2020. aug. 4. 19:33
 9/63 anonim ***** válasza:
92%

Jo, de miért ilyen sürgős az esküvő, hogy gyorsított eljárás kell?? Lányos anya vagyok, nagyon laza anyának tartom magam, de ezen én is fennakadnek.


Eleve ha azt feltételezik a párodrol, hogy kivisz majd ku.rvának,akkor valami nagyon nem stimmel a pasi jellemevel...

2020. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de azt írod, hogy eleinte nem volt gond, és hirtelen történt a pálfordulás decemberben, majd olyanokat mondanak, hogy majd kivisz kvanak? Nekem ez fura és úgy érzem, hogy elhallgatsz vagy nem tudsz (vagy nem akarsz tudni) egy fontos részletről, ami összerakná a képet a szüleiddel kapcsolatban. Mert ez így irracionális, hogy egy ideig elfogadták aztán hirtelen nem és ilyen súlyos vádakat vágnak a fejetekhez. És épp emiatt furcsa az is, hogy ilyen hirtelen kell házasodni.


Így látatlanban, az intuíciómra támaszkodva én úgy látom, hogy a pasidnak vaj van a füle mögött csak etet téged vmivel.

2020. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!