Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a csaj sem...
2020. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel a hatarozott örökké szerejuk egymast elkepzelessel nyilvanul meg a naivitasod. Butuska vagy...lehet, a csavinak sjncs tobb esze, total eretlen 30 evest ismerek, tininek is elmenne...hat nem lennek buszke olysn pasira.


Aki agyilag ilyen, az nem kell ertelmes 25 feletti nőnek,erre senki se irigy

2020. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
89%
Kis butuska lány vagy aki majd nagyon fogja ezt majd bánni.
2020. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 Thispain ***** válasza:
36%
#43 Ezt gondolom volt kiktől örökölnie.
2020. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
98%
Nekem erről a kivisz dologról az jutott eszembe, hogy lehet más nemzetiségű és nem is a kora miatt vannak ellene, hanem a származàsa miatt.
2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék, hogy miért gondolják ezt a szüleid a párodról. Aztán lehet, annyiról van csak szó, hogy így próbálnak hatni a lányukra. Mondjuk erre tényleg válaszolhatnál.


Viszont egyetértek a többiekkel, nagyon meggondolatlan dolog ez a házasság. Gondolom huzamosabb ideig nem éltetek még együtt. 27 éves nő vagyok, sem 18 évesen, sem más életkorban eszembe nem jutna úgy házasságot kötni, hogy legalább fél-1 évet nem éltem a párommal.

2020. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 Thispain ***** válasza:
7%

#46 Kérdező 1. válaszából:

- "Kicsit több mint 2 éve a párom, most lesz 1 éve, hogy eljegyzett."

2020. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Megint végigolvastam a kérdésedet, de úgy látom nem igazán érdekel a véleményük így a kérdést is feleslegesnek tartom. Szerintem az a 33 éves férfi aki 15 éves lánynak csapja a szelet az beteg. Az még gyerek. Gyakorlatilag. Ha pl 20 lennél és most ismerkedtek volna meg az más lenne. De így a barátoddal szerintem valami baj van. Ha úgyse érdekel a véleményünk pedig nem tudom miért kérdeztél minket. Ja és attól higy nyáriszünetben dolgoztál amit félreraktál az nem egyenlő azzal ha már egyedül fogsz élni. Mert akkor mikor saját magadnak kell számlát fizetni az más. Nem kívánok rosszat neked, csak óvatosságra intenélek. Maradj jóban a szüleiddel hogyha bármi baj történik akkor tudjál rájuk számítani.
2020. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
93%
47esnek. Olvastam és értem, hogy 2 éve vannak együtt, de azt nem hiszem, hogy ebben a 2 évben bármikor is együtt laktak volna több hónapot.
2020. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
89%
Fura a kérdező. Majd pár hónap, év múlva rajon, hogy mégis a szüleire kellett volna hallgatnia. De mindenki a saját kárán tanul a legjobban. Én is így voltam ezzel, és gondolom sokan mások is.
2020. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!