Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy mit...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy beszéljem meg a családdal, így csak 1-2 véleményre lennék kiváncsi. A végén úgyis nekünk kell megoldani Deazértna?

Figyelt kérdés

Párom 35 éves

Én 18 leszek 3 hét múlva

Rá 4 napra tervezzük az esküvőt, gyorsított eljárással

Ezzel semmi probléma nem LENNE (azthiszem)

Viszont itt jön a csavar, ami miatt nincs "habosbabostündérmese"

Múlt év decemberében édesanyámék úgy döntöttek, hogy ők hirtelen nem fogadnak el engem/minket párommal meg úgy az egész helyzetet

Eltiltottak ésmivelhogy fiatalkorúnak számítottam/számítok így esélyem sem volt szembeállni velük

Melózok, így mikor szünetem van/ végzek akkor találkozunk párommal...

Probáltuk megbeszélni velük, nemegyszer...

Mindig én jöttem ki szarul belőle, és az utolsó r*banc voltam a világ legnagyobb apakomplexusával (párom hál'isten mellettem állt, anyósómmal karöltve,a csillagokat lehoznám értük, ha tehetném)

Az esküvőre a meghívót megkapják...

Ha nem jönnek, elfogadom, bármennyire is fáj

Lehet hogy szarszemét vagyok, de magukat írják le azzal, ha a lányuk "nagynapján" nincsenek ott...


A kérdés csak annyi, hogy valóban én látom ennyire rosszul a dolgokat?

Én úgy gondolom, hogy amíg boldog vagyok mellette, addig nincs probléma, és ha mégis szarul jövök ki belőle, az is az én gondom, én másztam bele, nekem kell megoldani...



2020. aug. 4. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
81%
* helyett
2020. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
97%
Elolvasva a kommentárokat, a szuleiddel kell egyet értsek messzemenően. (egy lányos anyuka).
2020. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
97%

Jaaj, te meg nagyon fiatalka vagy.

35 évesen a tinilanyokat szereti, akkor 50 évesen is azt fogja.

Gondolom érted.


Minek esküvő?


Na mindegy is, majd megbanod.


Viszont a szuleiddel bekulj ki mindenképp.

Legyen hova menned.


Légyszi írj 20 év múlva mi a helyzet.

2020. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
97%

Valami nagyon nem stimmel, mert nem normális, hogy egy akkor 33 éves pasi a tini, 16 éves lánykák között keresi magának az igazit.


Egyébként meg 3 hét múlva 18 leszel, nagykorú, onnantól kezdve azt csinálsz, amit akarsz, odamész, ahova akarsz. Házasság nélkül is.

Hívd meg őket, aztán majd eldöntik, elmennek-e.

2020. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is anya vagyok és laza, de ezt biztos, hogy még én sem engedném meg. Gondolj bele 10 év hány évesek lesztek?... Becsúszik pl egy baba? Ott hagy, nem tudod rendesen elvégezni az iskolát sem. Szerintem ezt rendesen gondold át. Most valószínűleg csak az előző kapcsolatod miatt vagy ilyen. Értem én, hogy támogat, de szerinted sincs gond azzal, hogy 32 éves konkrétan gyerekekre hajt?
2020. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%
35*
2020. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
94%
Húsz év múlva? Két év múlva itt fog sírni a kérdező, hogy senkinek nem kell húszévesen, 1-2 gyerekkel elhagyva, apuci meg lehet, hogy gyerektartást sem fog fizetni. Nem véletlenül féltik a szülei. Gyorsított eljárással házasodni, eleve gyanús! Adnék én neked olyan gyorsított eljárást, tanulni lettél volna inkább ennyire lelkes!
2020. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 Dongaben ***** válasza:
6%
Szerintem, ti kiválóan ellesztek a szüleid nélkül is. Így volt a keresztlányom, aki egy "erőszakos" kapcsolatból váltott. Érdekes, hogy ott a az újdonsült vőlegény, majd férj szülei voltak az ellenzők... Az ő szülei el sem jöttek az esküvőre. 6 éve volt...,van egy 4 éves kislányuk, aki olyan rossz, mint "Hókuszpók", de imádom.
2020. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

A házasságot eddig is terveztük, írtam fentebb is

Nem, nem érzem menőnek, nagyobbnak magam attól, hogy idősebb párom van

Én nem az ő korosztályára hajtottam soha

És ő sem a tinik között kutatott

Merő véletlen volt, hogy egy koncerten találkoztunk, egy közös ismerős által


Tanulok, ezt is írtam

A kapcsolat/esküvő nem egyenlő azzal, hogy egy tanulatlan senki maradok

Nem kell eltartania, 3 éve dolgozok, a fizum nagyrésze félre van téve


A gyorsított eljárás csupán azért történik, mert az eljegyzés dátumán szeretnék házasodni, semmi mögöttes tartalom


Szüleim pedig már több mint 10 éve igen ellenségesek velem, ami egyrészt nővéremnek, másrészt a családban történt tragédiának köszönhető

Sosem foglalkoztak velem úgy mint az akkori osztálytársaimmal

Mindig rábíztak valakire

Sosem volt anyu apu kicsihercegnője

Mindig megakartam nekik felelni

A mai napig nem sikerült, de már nem is rágódok rajta

Az örömömnek ők sosem örültek

Ezek ellenére, szeretem és tisztelem őket, hisz mégiscsak ők adtak tetőt a fejem fölé, és ételt a számba

De biztosan tudom, hogy a gyerekemet, hogy NEM fogom nevelni

2020. aug. 4. 19:58
 30/63 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell gyorsított esküvö? Ezt az együtt nem értem.
2020. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!