Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztunk, partatla...

Nagyon összevesztunk, partatlan véleményre lenne szükségünk?

Figyelt kérdés
Atolelet és a farmerzsebemben érzett valamit,megkérdezte mi az?Viccesen mondom hogy "semmi" innentől felhaborodva hogy de neki joga van tudni,én meg húztam az agyat h titkos.Erre teljesen kiakadt,hogy egy parkapcsolatban nincs titok és orakon át ezen veszekszunk.Pedig kb 5 perc múlva megmutattam h a kutya jutalomfalata volt benne.Vélemény?5 hónapja vagyunk együtt.
2013. febr. 2. 23:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy h*lye.
2013. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
2013. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy jobb ha még nincs barátod mert ebből kiindulva maximum 8. éves lehetsz.
2013. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Adjatok egy puszit egymásnak, azt annyi.
2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
A párja sem lehet több agyilag, kedves hármas, ha ezen így kiakad... felejtsétek el, teljesen felesleges ezen vitatkozni...
2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Jah..jobb ha még itt az elején tisztázzátok a dolgot :DDDDDDDDDDDD
2013. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nevetseges dolog miatt veszekedtetek.nem szeretem ha szamonkernek mi van a zsebemben,azt viszont foleg nem ha a paro. Kiakad azon hogy nem csinalok neki leltart arrol amim van,es nevetseges indokokkal probal ravnni hogy igens mutassam meg mi an a zsebemben ....kulonben...ez tortenik ami veletek.
2013. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég.
2013. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
19%

Egy párkapcsolatban valóban nincsenek nagyon titkok szerintem sem, de szerintem az idegelte fel hogy húztad az agyát.


Én általában a szivatásért vagyok a dühös ilyen esetben, mert tudom hogy direkt húzza az agyam amikor látja hogy kezdek bepöccenni csak rátesz egy lapáttal. Aztán meg én volnék a hisztis? Fordítva vajon hogy lenne?

2013. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony! Így porladnak el a komoly kapcsolatok a nyüves Pedigree miatt... Tanulságos!
2013. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!