Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztunk, partatla...

Nagyon összevesztunk, partatlan véleményre lenne szükségünk?

Figyelt kérdés
Atolelet és a farmerzsebemben érzett valamit,megkérdezte mi az?Viccesen mondom hogy "semmi" innentől felhaborodva hogy de neki joga van tudni,én meg húztam az agyat h titkos.Erre teljesen kiakadt,hogy egy parkapcsolatban nincs titok és orakon át ezen veszekszunk.Pedig kb 5 perc múlva megmutattam h a kutya jutalomfalata volt benne.Vélemény?5 hónapja vagyunk együtt.
2013. febr. 2. 23:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Együtt éltek? Önbizalom hiányos a pasas, fél, hogy valami olyant csinálsz, ami veszélyezteti a kapcsolatotokat. Elég furcsa, nekem ez már kicsit beteges szint.


24N

2013. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim és minden apró dologból ilyen hatalmas balhékat csinált, ezt nagyon utáltam benne, így hát nem is tartott sokáig a kapcsolat. Szerintem fontold meg, hogy erre van-e szükséged.
2013. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Na ne haragudj, de te sem vagy jobb. Ilyen gyerekesen viselkedni... Megérdemelted.
2013. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

30 évesen ennyi ésszel....

Sürgősen keress más pasit,ez komoly önbizalom hiányos!

2013. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

" Na ne haragudj, de te sem vagy jobb. Ilyen gyerekesen viselkedni... Megérdemelted.


A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad."



Szerintem nem gyerekes volt, csak viccelni akart. Egy normális kapcsolatban ebből nem lett volna veszekedés, max röhögés, csikizés, játékos birkózás, hogy kiderüljön mit rejt a zseb.

Felnőttként is lehet az ember játékos.

2013. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem gondolkodj el... mióta vagytok együtt? Ha egy ilyen miatt üvölteni kezd, mint a sakál, az nem jó jel. Fél év múlva pofon vág, ha nem meleg a kaja, mire hazaér, vagy késel 3 percet?

Ja bocs, most látom a kérdésben, hogy 5 hónapja. Akkor van hova csiszolódni, de én komolyan elbeszélgetnék vele. Attól, hogy párkapcsolatban él az ember, még nem lesz összeolvadva a másikkal, igenis lehetnek titkaik egymás előtt, persze nem komoly titkok, hanem kis apróságok vagy múltbeli dolgok. Nem vagytok összenőve. Ügyelj rá, mert ha agresszíven viselkedik ok nélkül, hagyd el. A vége az, hogy bántani fog.

Ha éppen csak labilis volt, ideges, az sem jó, beszélgessetek sokat!

2013. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Hat ez igy viccesnek tunik, de nagyon nem az. Ot gondolom valaki mar melyen megsebezte, atvertek, megcsaltak stb. Ezert nem akar titkokat, es ezert lett ideges amiert huzni kezdted. Nem akarta, hogy valaki megint hulyenek nezze. Aaztan megmutattad a jutalomfalatkat, es vilagossa valt, hogy o csinalt magabol hulyet. Ez megalazo, ezert nem tud tullepni, egy ilyen hulyesegen. Biztos nem a Darling a fo ok. A baj az, hogy mig o mindent megosztana veled, neked szukseged van a maganszferara. Ez nem is baj, te ilyen vagy, o olyan, csak nem biztos, hogy egyutt kell lennetek. Szerintem beszeljetek meg ezt, mert a vitanak ez volt a fo vonala, nem a falatka.
2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Menekulj ami meg lehet....!
2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
óó ez legyen a legnagyobb problémátok :)
2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Kérdező te a 30-as férfi vagy? Vagy a 21 éves lány? Ha te vagy a pasi akkor is gáz, de még talán betudható lenne annak, hogy majd 10 év van köztetek és fiatal még, na meg fél, hogy lecseréled egy idősebb érettebb nőre... de akkor sem vagy a tulajdona...

Ha azonban te vagy a nő, menekülj ettől a pasitól :-)

2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!