Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztunk, partatla...

Nagyon összevesztunk, partatlan véleményre lenne szükségünk?

Figyelt kérdés
Atolelet és a farmerzsebemben érzett valamit,megkérdezte mi az?Viccesen mondom hogy "semmi" innentől felhaborodva hogy de neki joga van tudni,én meg húztam az agyat h titkos.Erre teljesen kiakadt,hogy egy parkapcsolatban nincs titok és orakon át ezen veszekszunk.Pedig kb 5 perc múlva megmutattam h a kutya jutalomfalata volt benne.Vélemény?5 hónapja vagyunk együtt.
2013. febr. 2. 23:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
te a fiú vagy a lány vagy? mert fiúnak a gatyájában lehet, h mást akart érezni :D
2013. febr. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok :)

Miért meneküljek?

2013. febr. 6. 01:59
 33/33 anonim ***** válasza:

Mert egy 30 éves férfi ilyeneket nem csinál. Úgy viselkedik mint egy 16 éves :-)

Egyébként lehet már szerelmes is vagy, meg egyébként el vagytok. Ha ilyenek miatt ekkora jelenete rendez már most később mi lesz? Úgy kezel sztem mintha a tulajdona lennél

26/N

2013. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!