Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Elhagynád a párodat, ha meggyanúsítana azzal, hogy megloptad?

Figyelt kérdés

Volt az asztalán pénz, miután beért a munkahelyére, felhívott, hogy 5 ezerrel kevesebb van, mint amennyit kitett, és hogy miért loptam el. Meg hogyha szólok, adott volna.

Mondtam, hogy nem én voltam, azt mondta nem hiszi el, rajtam kívül senki nem volt a szobájában.

Mert ugye az lehetetlen, hogy elszámolta magát...:/

Mondtam neki, hogy ezek után, hogy lopással vádolt, az lenne a legjobb ha vége lenne, mert bizalom nélkül mi értelme?

Persze erre azt mondta, így még gyanúsabb vagyok neki...meglopom, majd elhagyom.

Teljesen el vagyok keseredve! :(


2010. aug. 3. 06:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa elképzelései vannak a párodnak a bizalomról. Szerintem keress valakit aki nem néz tolvajnak.
2010. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Még mindíg vele vagy?Az én férjem is hagy elő pénzt,akkor is vettem el belőle,mikor nem dolgoztam,mert azért hagyta elő(együtt éltünk már akkor),de mindig úgy kérdezett rá,hogy Vettél el pénzt,mert ennyivel kevesebb van.Nem gyanusítgatott lopással.
2010. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ott hagynám, ő meg élvezze a pénzét, az biztos többet ad neki mint egy barátnő.
2010. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy alakulnak a dolgok?
2010. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jött vörös rózsacsokorral bocsánatot kérni, de elküldtem.

Azóta nem keres.

2010. aug. 4. 11:35
 36/36 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtan, hogy úgysem küldöd el. Kellemeset csalódtam.

Így tovább, sok sikert.

2010. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!