Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Elhagynád a párodat, ha meggyanúsítana azzal, hogy megloptad?

Figyelt kérdés

Volt az asztalán pénz, miután beért a munkahelyére, felhívott, hogy 5 ezerrel kevesebb van, mint amennyit kitett, és hogy miért loptam el. Meg hogyha szólok, adott volna.

Mondtam, hogy nem én voltam, azt mondta nem hiszi el, rajtam kívül senki nem volt a szobájában.

Mert ugye az lehetetlen, hogy elszámolta magát...:/

Mondtam neki, hogy ezek után, hogy lopással vádolt, az lenne a legjobb ha vége lenne, mert bizalom nélkül mi értelme?

Persze erre azt mondta, így még gyanúsabb vagyok neki...meglopom, majd elhagyom.

Teljesen el vagyok keseredve! :(


2010. aug. 3. 06:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá Kérdező


Ez 1 bunkó ember, csak neked lenne rosszabb ha együtt maradtok!

2010. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora tahó!!!! Nincs is több hozzáfűznivalóm.
2010. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van hogy eltűnnek cuccaim. Nem kenem rá egyből vkire, mert az esetek 99%ban elkeverem valahova. Régi tapasztalat ez. Szerintem kell vmi szerény intelligencia ahhoz, hogy ne rögtön másokat vádoljunk lopással, hanem először is meg kell győződni, nem létezhet-e az, hogy mégis elkevertük?

Válasz: Úgy dobnám, mint a sicc. Ha máskor is eltűnik valamije, ugyanúgy meg fog gyanúsítani.

2010. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Most azért az 5000-ért pattog? Ennyire nem bízik benned?

Nem is értem, hogy miért gondolja, hogy megLOPOD, mikor szeretitek egymást, és biztos inkább kértél volna...

Meg különben is ez nevetséges! Saját magát égeti le ilyen dolgokkal...

Én ott hagynám, ha ilyet feltételezne rólam, hogy meglopom! Szerintem olyan minden forintot a fogához verő, skót alak lehet a párod.

2010. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már csomagolsz! Az ilyen nem éri meg a pénzét...
2010. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%

Úgysem fogod elhagyni, kár itt tépelődnöd.

Az a típus vagy aki hagyja magát a végtelenségig alázni.

Két okból:

- bunkóval élsz, ez evidens

- ezt meg kellett kérdezned

2010. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

én azért megkérdezném,hogy minek hagy elől pénzt,ha feltételezi,hogy elteszed,ha ennyire bizik benend...

(én is mindig keveslem a pénzem,aztán ha jobban meggondolom mindig megtalálok 1-2 bolti számlát hogy hova is tettem...)

2010. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés!!!

Rögtön azt feltételezi, hogy megloptad? Az őszinte véleményemet nem írom le róla, mert lehet kimoderálnák, de ritka tapló egy pasas!

Szó nélkül hagyd ott! Majd ha hazaér megtalálja a lóvét, a barátnőt viszont nem! Legalábbis remélem, hogy már nem fog otthon találni!

Majd írd meg mi lett a vége!

2010. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A párod iszonyú bizalmatlan lehet. A nagy egoja pedig nem engedi meg neki, hogy talán magában keresse meg a hibát. Sok ember van, aki otthagy, elfelejt dolgokat, ez alól a párod sem kivétel. Elhamarkodottan vádolt meg téged, szerintem végig sem gondolta. Sőt amikor otthon megtalálja azt az 5eFt-ot akkor is még keresni fogja a hibát, persze nem magában.

Mérlegelned kell, hogy mit szeretnél tenni. Sok sok kapcsolatban ott van a bizalmatlanság. Nap mint nap vádolják meg egymást a házaspárok mindenfélével, de a lopással nem gyakran.

Gondold át a következő lépést. Én megleckéztetném a férfit. Bár ha igazán belegondolok, az élet úgy is megfogja helyetted is tenni.

30/N

2010. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most hívott, hogy hazaugrott, és megszámolta a pénzét, és MEGLETT a hiányzó 5 ezer ft és bocsánatot kér stb.

Elküldtem melegebb éghajlatra.

2010. aug. 3. 09:39
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!