Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Elhagynád a párodat, ha meggyanúsítana azzal, hogy megloptad?

Figyelt kérdés

Volt az asztalán pénz, miután beért a munkahelyére, felhívott, hogy 5 ezerrel kevesebb van, mint amennyit kitett, és hogy miért loptam el. Meg hogyha szólok, adott volna.

Mondtam, hogy nem én voltam, azt mondta nem hiszi el, rajtam kívül senki nem volt a szobájában.

Mert ugye az lehetetlen, hogy elszámolta magát...:/

Mondtam neki, hogy ezek után, hogy lopással vádolt, az lenne a legjobb ha vége lenne, mert bizalom nélkül mi értelme?

Persze erre azt mondta, így még gyanúsabb vagyok neki...meglopom, majd elhagyom.

Teljesen el vagyok keseredve! :(


2010. aug. 3. 06:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy te tisztázódtál, de sajnos ez a tényen nem változtat: ott kell hagynod, de azonnal.
2010. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, még az is gáz, hogy képes volt nap közben "hazaugrani", ellenőrizni, hogy hazudtál vagy nem.

Vagy csak arra nem akart lehetőséget adni, hogy amíg hazaér, visszarakd a pénzt, hogy ne kerülj (előtte) bajban? Ezzel szerintem még rá is tett egy lapáttal az eddigiekre. Szomorú.

2010. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Már írtam Neked! Én vagyok a 30nő. Most mit érzel? Mit láttál az arcán amikor rájött, hogy tévedett?

Tudom nem illik kérdezni itt, de nagyon kíváncsi vagyok mi jár most a fejedben. Iszonyú érzés lehetett ezt megtapasztalni.

Fel a fejjel! :)

2010. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy nem gyengültél el amikor bocsánatot kért. Ne hagyd magad. Miért él veled, ha ilyeneket gondol rólad??? Én azért élek együtt valakivel, mert szeretem, tisztelem és nagyra becsülöm. Prsze nem minden helyzetben tudod 100%-ig kimutatni mindezt, van hogy ideges az ember és neki esik annak akinek nem is akart, de ez azér durva!!!
2010. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt, esélyem se lett volna visszatenni az 5 ezrest, hisz nincs kulcsom a szülei lakásához.

Telefonon beszéltünk, nem személyesen.

2010. aug. 3. 10:13
 26/36 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hagynám el, de egy darabig a szőnyeg alatt közlekedne a lakásunkban az biztos. Bár nálunk ilyen veszély nincsen, mert közös a számlánk és nincsen olyan, hogy enyém/tiéd. Így ugye bárhonnan veszek el pénzt, az közös és nem számít lopásnak. Mondjuk mi már 6 éve vagyunk együtt és házasok vagyunk.
2010. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

A GYK kapott válaszaid nyomtasd ki, és add a kezébe. Láthatja, hogy sok ember hogyan gondolkodik erről a helyzetről. Amit te mondasz neki, azt nem biztos, hogy fel is fogja, de egy kívül álló ember véleménye ütősebb lehet.

:)

2010. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
aztán kiderül, hogy elköltötte apróságokra, csak nem emlékszik rá, vagy máshová tette... de gáz -.-"
2010. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

"Persze erre azt mondta, így még gyanúsabb vagyok neki...meglopom, majd elhagyom."


És boldogan élsz az 5 ezer forintból... XD

Igen, ebben az a legszomorúbb, hogy rögtön azzal kezdte, hogy megloptad, és eszébe se jutott, hogy esetleg elszámolta magát, ami sokkal gyakoribb.

2010. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
ez szánalmas... szaros 5 ezer forint miatt meggyanusítani... én elhagynám....
2010. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!