Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Elhagynád a párodat, ha meggyanúsítana azzal, hogy megloptad?

Figyelt kérdés

Volt az asztalán pénz, miután beért a munkahelyére, felhívott, hogy 5 ezerrel kevesebb van, mint amennyit kitett, és hogy miért loptam el. Meg hogyha szólok, adott volna.

Mondtam, hogy nem én voltam, azt mondta nem hiszi el, rajtam kívül senki nem volt a szobájában.

Mert ugye az lehetetlen, hogy elszámolta magát...:/

Mondtam neki, hogy ezek után, hogy lopással vádolt, az lenne a legjobb ha vége lenne, mert bizalom nélkül mi értelme?

Persze erre azt mondta, így még gyanúsabb vagyok neki...meglopom, majd elhagyom.

Teljesen el vagyok keseredve! :(


2010. aug. 3. 06:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyértelmű hogy menni kell.

Ha ennyi bizalom nincs akkor ez már régen rossz és ott komolyabb bajok is vannak a felszín alatt.

2010. aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így áll az esethez, nincs okod egyetlen percig is azon rágódni, hogy ő mit gondol rólad. Az a legfontosabb, hogy neked tiszta a lelkiismereted. Azonnal szakíts vele, hidd el, ez csak a jéghegy csúcsa.
2010. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves a párod nem mondom. Én a helyedben fognám a kalapom és köszönnék vele egyet. De ugyanakkor felhívnám a figyelmét ha egyszer az életben lopnék nem szaros 5E ft-ot vennék el.
2010. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy amint hazamegy, megszámolja az otthoni pénzét, hogy abból hiányzik-e.

Így persze azonnal kifog derülni, hogy ott van az 5 ezer ft, amit rajtam keresett...

2010. aug. 3. 06:49
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok ? én is otthagynám a helyedbe mit eb a ... 21/f
2010. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondok még, számolja csak meg és legyen boldog, hogy "megmaradt" az 5E Ftja, de a barátnője nem. Én ezek után a büszkeségem miatt sem békülnék ki vele, mert ha lopással gyanusítanak meg attól egy kicsit paprikás lennék. Sokfajta módon meg lehet sérteni a másikat, de ez viszi a prímet. Ezek szerint ennyire tart, hogy csak egy "tolvaj" vagy (ne haragudj, nem tudom máshogyan megfogalmazni- nem bántás)
2010. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te szívszerelmed! Számolgassa csak a pénzét, gondolom zsugori szegény, mint állat. Az neki a legfontosabb, mennyi pénze van. Hagyd ott a fenébe. De ha meg lesz a pénze, én akkor sem maradnék vele.
2010. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem szeretnék vele maradni...

Ezek után? Inkább nem...

2010. aug. 3. 07:02
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva... Mióta vagytok együtt? Én szerintem szépen megvárnám még hazaér megszámoltatnám vele a pénzét ott előttem, hogy rájöjjön mekkora hülye és szevasz tavasz megyek is... Biztos nagyon kiosztanám utána meg hagynám főni a levében.
2010. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér! Én legföljebb azt kérdezném a kedvesemtől, hogy nem látott-e valahol leesve pénzt a szobámban, vagy nincs-e ötlete, hol hagytam el. Még csak meg sem fordulna a fejemben, hogy elvitte. Biztos előfordul olyan rémség, hogy az ember párjáról kiderül, hogy enyves a keze, de akkor kezdenék gyanakodni, ha huszadszor tűnik el sok pénz a közelében, és akkor is kínok kínja lenne akár csak halkan fölvetni neki. És még azt is feltételezi, hogy neked ennyi volt a projekt, ötezer forintért voltál vele, aztán elhagyod. Micsoda ostoba, lelketlen tahó! Remélem, megtalálja a rohadt pénzét és duplán esik pofára.
2010. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!