Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom agresszív mit tegyek?

Párom agresszív mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5éve van egy párom 2gyerekünk van.. Sajnos nagyon anyuci pici fia és ez oda vissza párom is rajong az anyjáér a párom is úgyszintén.. 29éves de majdnem mindent az anyjával vetet meg ami kell neki.. Az agressziója nagynehezen sikerült volna rávenni hogy elmenjen kezeltetni magát de az anyja küldött neki egy gyógyszert hogy inkább elötte azt próbálja ki de már sok szart kipróbált semmi nem használt.. Végülis mi élünk vele azt így keresztbe lett téve várható volt.. Tegnap is le szerettem volna vágni a 2éves lányom lábkörmét azt nem szereti azt sírt azt beszol a párom hogy majd inkább az anyja levágja..ez is mi? Sose volt itt hogy lássa hogy nem szereti ha vágva van neki azt ilyet mer mondani.. Azt már üvöltözött velem mert annyit mondtam neki hogy jó majd akkor anyud levágja.. Egyböl hívta az anyját hogy mit mértem mondani pedig szerintem ebbe semmi nem volt.. Azt meg fenyegetett az anyja hallatára mert vonalban volt hogy ha bármi rosszat merek mondani az anyjárol beviszi a szobába azt szarrá ver és inkább leüli azt a pár évet.. De nem kell kezeltetni mert nem ideg beteg ö szerinte én vagyok a rossz mindig mikor már semmit sem szólok mert félek töle.. Ha ordibál már görcsbe van a gyomrom.. Az se mindegy milyen fejet vágok mert lehuzom az ö kedvét hogy az én buvalbaszott fejem kell néznie szó szerint idéztem.. Hazudozik másnak rólam sose úgy mondja vissza a dolgokat hogy az fedezné a valóságot..és még sorolhatnám.több választ is várok
2020. júl. 16. 10:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, ha csak az utóbbi egy évben lett ilyen. De már lényegtelen, ez van.. Annyit tudsz tenni, hogy szépen elhagyod és éled tovább a saját életed a gyerekekkel. Nehéz lesz, de próbálj segítséget kérni és ne add fel.
2020. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!