Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom agresszív mit tegyek?

Párom agresszív mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5éve van egy párom 2gyerekünk van.. Sajnos nagyon anyuci pici fia és ez oda vissza párom is rajong az anyjáér a párom is úgyszintén.. 29éves de majdnem mindent az anyjával vetet meg ami kell neki.. Az agressziója nagynehezen sikerült volna rávenni hogy elmenjen kezeltetni magát de az anyja küldött neki egy gyógyszert hogy inkább elötte azt próbálja ki de már sok szart kipróbált semmi nem használt.. Végülis mi élünk vele azt így keresztbe lett téve várható volt.. Tegnap is le szerettem volna vágni a 2éves lányom lábkörmét azt nem szereti azt sírt azt beszol a párom hogy majd inkább az anyja levágja..ez is mi? Sose volt itt hogy lássa hogy nem szereti ha vágva van neki azt ilyet mer mondani.. Azt már üvöltözött velem mert annyit mondtam neki hogy jó majd akkor anyud levágja.. Egyböl hívta az anyját hogy mit mértem mondani pedig szerintem ebbe semmi nem volt.. Azt meg fenyegetett az anyja hallatára mert vonalban volt hogy ha bármi rosszat merek mondani az anyjárol beviszi a szobába azt szarrá ver és inkább leüli azt a pár évet.. De nem kell kezeltetni mert nem ideg beteg ö szerinte én vagyok a rossz mindig mikor már semmit sem szólok mert félek töle.. Ha ordibál már görcsbe van a gyomrom.. Az se mindegy milyen fejet vágok mert lehuzom az ö kedvét hogy az én buvalbaszott fejem kell néznie szó szerint idéztem.. Hazudozik másnak rólam sose úgy mondja vissza a dolgokat hogy az fedezné a valóságot..és még sorolhatnám.több választ is várok
2020. júl. 16. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Le kell lépni, sürgősen. Az én férjem is agresszív, de ilyeneket nem mondott soha, és jár terápiára, pontosan tudja, hogy ezt a csodás apai örökséget le kell győznie. Gyereket nem vállalok vele addig. Ebben sajnos te is hibáztál, tedd jóvá, és menj onnan mihamarabb. A férjem is ezt mondaná, ő pontosan tudja, hogy mi kell ahhoz, hogy az agresszió változzon. Az önbelátás hiányzik nálatok, nem kell várnod 20 évet, hogy megjöjjön. Főleg nem a gyerekek kárára.
2020. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát igen föleg a az anyja

végett megverne ha bármi van róla mondva ami neki nem tetszik.. Ha ezt itt olvasná lehet már faszulnék

2020. júl. 16. 11:26
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én pont egy ilyen kapcsolatból menekítettem ki magamat és az akkor két éves lányomat. Verte az anyját és engem is, azt már nem akartam megvárni, míg a gyerekre is kezet emel. Kérdező, ez a helyzet soha nem lesz jobb, sőt! Menekülj onnan a gyerekekkel amint tudsz. Sok sikert kívánok
2020. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiu vegye el az anyjat inkabb. te meg menekulj, ennel jobbat erdemelsz (meg a gyerekeid is)
2020. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj...
2020. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, mint a többiek: lépj le mihamarabb!! Ez már nem lesz jobb, az ilyen anyuci pici fia pedig szerintem a legrosszabb kategória
2020. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű te is tudod, ki kell gondolnod hogy válj el minél hamarabb.
2020. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mustafa33 ***** válasza:
Ha csak az utolsó évben lett hirtelen ilyen, akkor a változás mögött akár VALAKI MÁS is állhat és az nem csak az anyja lesz, de azért az anyját állítja a fő helyre mert amazt nem teheti. Menekülj, mert csak roszabb lesz. Szó nélkül pakold a gyerekeket és menj ahová tudsz. Mert ha előre megpróbálod "megbeszélni" vele,akkor kézelfoghatóan fogja "megváltoztatni" a véleményedet sajnos.
2020. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen volt ez, csak az elején a szép arcát mutatta, hogy bepalizza a nőt. Szegény meg azóta is reménykedik, hogy egyszer majd minden olyan szép lesz, mint régen. Hát elárulom, nem lesz. Minél hamarabb lépsz - menekülsz - ki ebből, annál jobban jársz. Hatalmas hülyeség volt bevállalni vele két gyereket, de ezt nyilván már te is tudod. Menjél a szüleidhez, testvéredhez, bárkihez és próbálj meg talpra állni. Ha maradsz egyre rosszabb lesz, bántani fog téged és majd a gyerekeket is. Nem teheted ki se magad, se őket ennek. Addig menj, amíg van hova.
2020. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kérj segítséget NaMe van egy motoros csoport is.
2020. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!