Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom agresszív mit tegyek?

Párom agresszív mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5éve van egy párom 2gyerekünk van.. Sajnos nagyon anyuci pici fia és ez oda vissza párom is rajong az anyjáér a párom is úgyszintén.. 29éves de majdnem mindent az anyjával vetet meg ami kell neki.. Az agressziója nagynehezen sikerült volna rávenni hogy elmenjen kezeltetni magát de az anyja küldött neki egy gyógyszert hogy inkább elötte azt próbálja ki de már sok szart kipróbált semmi nem használt.. Végülis mi élünk vele azt így keresztbe lett téve várható volt.. Tegnap is le szerettem volna vágni a 2éves lányom lábkörmét azt nem szereti azt sírt azt beszol a párom hogy majd inkább az anyja levágja..ez is mi? Sose volt itt hogy lássa hogy nem szereti ha vágva van neki azt ilyet mer mondani.. Azt már üvöltözött velem mert annyit mondtam neki hogy jó majd akkor anyud levágja.. Egyböl hívta az anyját hogy mit mértem mondani pedig szerintem ebbe semmi nem volt.. Azt meg fenyegetett az anyja hallatára mert vonalban volt hogy ha bármi rosszat merek mondani az anyjárol beviszi a szobába azt szarrá ver és inkább leüli azt a pár évet.. De nem kell kezeltetni mert nem ideg beteg ö szerinte én vagyok a rossz mindig mikor már semmit sem szólok mert félek töle.. Ha ordibál már görcsbe van a gyomrom.. Az se mindegy milyen fejet vágok mert lehuzom az ö kedvét hogy az én buvalbaszott fejem kell néznie szó szerint idéztem.. Hazudozik másnak rólam sose úgy mondja vissza a dolgokat hogy az fedezné a valóságot..és még sorolhatnám.több választ is várok
2020. júl. 16. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Miért jöttél össze vele s vagytok együtt 5 éve? Ha az ilyen pasik jönnek be akkor miért ide jársz panaszkodni?
2020. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Édes szívem, egy ilyen barommal miért is vállaltál két gyereket? Jól elcseszted a saját és a gyerekeid életét is. Próbálj meg minél hamarabb függetlenedni tőle és amint lehet elválni. Nézz utána a nárcizmusnak, a pasid jó eséllyel nárcisz. Soha nem fog megváltozni, menekülj amint tudsz.
2020. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nyilvánvaló, hogy MIT tegyél, a jó kérdés inkább a HOGYAN.

Van hová menned, ha szakítotok? Van családod, szüleid, olyan biztonságos közeg, aki befogadhat téged a gyerekekkel?

Akárhogy számolok, nagyon fiatalon alapíthattátok ezt a családot... Neked vannak fiútestvéreid? Költözz haza, gyerekestül, a szülői házba, mert amiben most élsz, az bántalmazó kapcsolat, hosszú távon téged is, a gyerekeket is tönkre fog tenni. A fiútesók abban az esetben jönnek jól, ha az (ex)párod esetleg utánatok menne és balhézna.

2020. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hiába vársz több választ mind ugyan az lesz,hogy minek szültél neki gyerek és hagy ott.

Ahogy mások sem én se tudok jobb tanácsot adni minthogy minél hamarabb hagyd ott a saját és a gyerekeid érdekében is.

2020. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

* neki gyereket

*hagyd ott

2020. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen régen az utóbbi egy évben lett ilyen velem.. Azért is jött szoba a terápia hátha segít neki mert volt hogy belátta hogy ez így nem jó de az anyja keresztbe tett hogy inkább próbálja ki a stressz control gyógyszert is. Az van mindig amit az anyja mond neki..
2020. júl. 16. 11:13
 7/21 A kérdező kommentje:
Fuliu testvérem van igen vele beszélek meg mindent mert jó a kapcsolatunk mondta hogy ne félek ö megvéd ha bármi van.. Szóljak azt jön.. Nem engedi hogy bántson
2020. júl. 16. 11:15
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Basszus az még egy dolog,hogy te eltűröd és meghunyászkodsz egy ilyen idegbajos elvetemültnek. De ott a gyerek! Milyen élete lesz egy ilyen "apa" mellett? Ez nem fog változni és így ismeretlenül is garantálom neked,hogy ennél csak sokkal rosszabb dolgok is lesznek. Nem csak magadat,de a gyerekedet is veszélynek teszed ki! Mire vársz? Hagyd ott és ne várd meg míg baj történik. Ha van kihez menned menj oda. Ha nincs anyaotthon vagy bármi,de lépned kell!
2020. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem csak az agresszió a probléma..nyilván az is hatalmas probléma de az,hogy ennyivel többre tartja az anyját mint téged szerintem nem az utóbbi egy évben jöhetett elő.
2020. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..
2020. júl. 16. 11:24
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!