Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét nem tudják elfogadni,...

Miét nem tudják elfogadni, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezgeti a család, hogy mikor lesz barátom. Már többször mondtam nekik, hogy engem teljesen hidegen hagynak a fiúk, a lányok és úgy általánosságban a szexualitás.


Mindig azzal jönnek, hogy biztos a hormonok, menjek dokihoz, még nem értem meg rá, vagy persze, mert még ki se próbáltam.


A hormonaim köszönik szépen, rendben vannak. Súlyos pénzeket fizettem azért, hogy erről megbizonyosodjak. 23 éves vagyok, ne mondják már, hogy még nem értem meg rá. Az, hogy ki se próbáltam, az meg nettó hülyeség, nem kell ahhoz kipróbálni, hogy már a tiniket is érdekelje a téma.


Miét olyan nehéz megérteni, hogy engem ez az egész nem érdekel, és soha nem is érdekelt? Miért kellene nekem férjhez mennem és gyereket szülnöm, ha még a csókolózást sem értem és úgy állok hozzá, mint egy gyerek aki elfordul, mert fúúúj? Miért jó nekik, ha ezzel piszkálnak?


(A tesóim idősebbek, nekik már van gyerekük, úgyhogy nem hinném, hogy az unokát/dédunokát hiányolják.)



2020. jún. 23. 11:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert MO-n az emberek 80%-a 1 bites korlátolt agyú. Akit ha kilöksz a kis idealizált világából rögtön hümmögve neked támad hogy hát de nem tudod hogy mit hagysz ki.

Meg hogy hogy ez téged nem érdekel ?


Ne próbálj meg magyarázkodni az ilyennek olyan mint ha egy alkoholistának mondanád hogy le kéne tenni a pálinkát.

A másik meg ne próbáld őket megérteni vagy logikázni rajtuk. Szimplán ne menj bele egy ilyen vitába úgy se jössz ki belőle jól. Több évnyi tapasztalatom van ezzel. Ne csináld.


Velem melóhelyen kb minden nap előfordul ez.

Most is a kolléganők azon kuncogtak hogy milyen lehet a farkam.

Hát ehhez igazán sok közük van egyébként.


Ha ez előjön mond azt amit én.

Én ezt magánügynek tekintem, ezért erről bocsánat de nem kívánok beszélni.

Így udvariasan le is zártad. Általában erre nem piszkálnak tovább.


31 F

2020. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
100%

"Szóval ez a fogadd el magad, én ilyen vagyok és kész, nem érdekel a szex, nem minden esetben megoldás egy problémára."


--Baszki, ez nem egy betegség, mint a hererák, hanem egy állapot, ő jól érzi így magát (max. csak a"középkori" piszkálódások miatt nem)!

Nem érdekli a szex, és kész. Ez kb. olyan pl, hogy te miért nem vagy meleg?

2020. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!