Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleid mennyi pénzel...

A szüleid mennyi pénzel támogatnak? (lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban azok érdekelnek akik már dolgoznak. Esetleg van családjuk, párjuk, gyerekük.

Mennyivel támogat a szülő, vagy fizeti a kocsi, lakáshiteled? Vagy ebédet főz? Vagy a gyerekeknek ad zsebpénzt? Vagy valami mással? Vagy épp semmivel nem támogatja a családod?


Hogy működik nálatok úgy általában? Köszönöm



2020. jún. 9. 15:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem támogatnak pénzzel nem is várom el, de én fogom a gyerekem. Ismerek olyat, aki támogatja, és én is úgy gondolom, hogy még élek segítem.


Mégis mi a fenének dolgozzak másért?? Senki nem teszi a pénzemet a fejem alá.


Anyukámtól befőtteket és lekvárokat szoktunk kapni, na meg a kislányom kap mesekönyveket, játékokat.

2020. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%
Anyukám vigyáz a gyerekekre ha éppen ráér amikor szükség van rá, ennyi.
2020. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felpontoztam mindenkit.
2020. jún. 10. 05:19
 34/36 anonim ***** válasza:
68%

25 éves vagyok, évek óta külön élek, a szüleim kevés pénzből élnek, így pénzt soha nem kaptam. De ha otthon vagyok akkor mindig főz több adagot, egy szatyor kaját osszepakol, ő így tud segíteni.


Párom szülei pénzesek, ők állandóan küldenek pénzt, meg vesznek nekünk dolgokat csak úgy, de nincs ilyen fix összeg.

2020. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
68%
Kripto-valutával (ha értitek; már nem élnek).
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

mi minden hónapban kapunk a testvéreimmel apanázst (300 000 Ft-t fejenként)

emellett kaptunk lakást, kocsit.Azt mondták, hogy ennyi min. jár. Meg hogy fiatalként legyen miből élvezni az életet.

2020. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!