Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok a férjemmel, van 3 gyerekünk. Ma van a születésnapom, én mindenkinek rendezem a tortát születésnapra de én sohasem kapok tőle tortát.

Kicsit rosszul esik, hogy egy évben 1 nap nem lehetne hogy én vagyok az akiért tesznek?


2020. ápr. 22. 13:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
67%
Hasonló cipőben járok. Én azóta nem tartok neki egyetlen ünnepet sem. Ez a párod és a szüleinek a szegénységi bizonyítványa. Én a társam orra alá dugtam a Bori szülinapja című könyvet. Kb 5 éveseknek írták. Azóta se érti.
2020. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
33%

"Kerdezed meg a ferjed hogy apukam ne haragudj mar de miert nem kaptam tortat?

Na erre mit mond?"


Pl. azt, hogy süthettél volna az alatt az idő alatt amíg egész délután itt gyakoriztál.

2020. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
30%
A 28 évem alatt egy tortát se kaptam senkitõl és nem is hiányzott soha. Az lenne furcsa, ha kapnék egyet. Most én is akadjak ki vagy mi a fsz? Ne rendelj te se senkinek és kész, majd észreveszik. Nem értem mi ez a nagy születésnap-ünneplésmánia.
2020. ápr. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
60%

"És akkor jött ki jobban rajtam ez mikor a 4 éves megkérdezte hogy lesz torta?

Ott volt a férjem is én meg azt mondtam hogy nem vettem magamnak.

Ő meg azt mondta minek ki fogja azt megenni?Mert most nem jönnek vendégek a karantén miatt."


Jó nagy tahó a férjed, de Te tűröd 15 éve, nyilván nem ez volt az első és egyetlen ilyen húzása. Remélem, kaját se főztél, mert hát, nem jönnek vendégek, minek az, kenjen magának szendvicset. Majd legközelebb az ő születénapján is ugynailyen legyen a menü és a torta, bár nem tudom, ilyen korban, 15 év után még mit lehet nevelni rajta, pláne ha már többször is mondtad, hogy neke dis jólesne egy torta. Most is lehet ám tortát rendelni, venni, én is így intéztem a férjemét: a közeli cukit felhívtam, leadtam a rendelést, és szigorúan 9 előtt elsétáltam érte, átvettem. Jah, csak ketten vagyunk, így a legkisebb, 16 szeleteset kértem. Nem romlott ránk. Nálatok 3 gyerek mellett azon csodálkoznék, ha másnapra még jutna mindenkinek...Csak akarni kellene, meg kicsit odafigyelni a másikra. Itt a nagy családi együttlét ideje, épp jó alkalom, hogy helyretedd a családban játszott szerepedet, és megbeszéljétek egymás igényeit! Az élet rövid ahhoz, hogy olyan sérelmeket dédelgessünk, amitől meg is lehetne szabadulni!

2020. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
95%
Sok boldog születésnapot kívánok neked, kedves kérdező! 🌻🌼🌹💮🌸💐🌷🎂🍰🎂🍰🎂🍰🎂🍰🎂🍰🎂🍰🎂
2020. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!