Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok a férjemmel, van 3 gyerekünk. Ma van a születésnapom, én mindenkinek rendezem a tortát születésnapra de én sohasem kapok tőle tortát.

Kicsit rosszul esik, hogy egy évben 1 nap nem lehetne hogy én vagyok az akiért tesznek?


2020. ápr. 22. 13:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%

Igy egyoldaluan csak teged hallgatva a fèrjed egy paraszt.

De lehet hogy egy hàrpia vagy aki àllandoan cseszteted mindenèrt ès ezert nem kapsz tortat tole.

2020. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Hárpia vagy sem igen, jogosan esik rosszul.
2020. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hárpia , mert virágot kaptam tőle, csak ez a torta része kicsit rosszul esik. A kicsi kérdezte meg hogy torta lesz?

Akkor mondtam, hogy én nem vettem magamnak.

2020. ápr. 22. 13:44
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Jogos.

De már az első ilyennél mondani kellett volna, hogy nem esik jól és te is örülnél, ha felköszöntenének.

2020. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez nálunk is így van, éppen a múltkor háborogtam miatta. Bárkinek a családban van szülinapja, tortát sütök, születésnapi ebédet főzök, egész nap készülök rá, ajándék, stb. Ha nekem van, akkor is otthon főzök mindenkinek, mert hogy ünnepeljük az én szülinapomat. Tortát csak azért nem sütök, mert hülye lennék még többet ugrálni. Délutánra mindenki jókedvű, kipihent, én meg roncs vagyok, szépen felöltözni sincs kedvem.

Mondtam már, hogy menjünk legalább az én szülinapomon étterembe, hogy én is kikapcsolódhassak, viszont a költségei ugyanúgy engem is terhelnének. Én már utálom minden szülinapomat!

2020. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%

Honnan tudjuk, hogy felköszöntés nincs??? Virágot is kap. Ne tegyünk már úgy rögtön, mintha a kérdező férje leszrná telibe a párját.

Kérdező, a kommunikáció csodákra képes. Mivel mindig te intézed, férjednek talán eszébe se jut, hogy elég lenne csak felhívni a cukrászdát. Mondd meg, hogy te is szeretnél tortát, mi az oka, hogy ő nem intéz neked?

2020. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem vártam volna 15 évet ezzel. Az első ilyen alkalom után a közelgő szülinapom előtt elég idővel szóltam volna, hogy innen és ilyen tortának örülnék azon a napon. Ha ezután se kapok, akkor visszaveszek én is az ugrabugrából mások körül. Nem vagyok cseléd.
2020. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Már tudja, azt mondta én duzzogok.

Nem paraszt egyébként, mert felköszöntött meg virágot is vett, de a torta mindig lemarad valahogy, csak nekem meg rossz egy kicsit.Mindenkiről ugye csinálunk ilyenkor fényképet és ez is kimarad ez esik rosszul

.

2020. ápr. 22. 13:54
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Csak azt nem értem, hogy három gyerek és egy férj mellett, akik mindig kapnak születésnapra tortát, miért kellene még személyesen is direkt szólni, hogy ÉN IS SZERETNÉK egy tortát?! Nem evidens, hogy te is a családhoz tartozol? Nekem rosszul esne és ezt meg is mondanám.
2020. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Nem jogos. Tessék neki időben szólni, esetleg többször is, hátha elfelejti.
2020. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!