Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok a férjemmel, van 3 gyerekünk. Ma van a születésnapom, én mindenkinek rendezem a tortát születésnapra de én sohasem kapok tőle tortát.

Kicsit rosszul esik, hogy egy évben 1 nap nem lehetne hogy én vagyok az akiért tesznek?


2020. ápr. 22. 13:37
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Utolsó igen én is így gondolnám, hogy természetesnek kellene lenni, de ez van.
2020. ápr. 22. 14:02
 12/35 anonim ***** válasza:
8%

Nem jogos a hàborgàs. Fel lett koszontve. Ha normalisa elo tudnà adni hogy tortànak is orulne lehet hogy kapott volna.

Kommunikacioooooo. De meg a kerdest is egyildaluan irta ki 3/ caak kesobb teszi hozza h kaptt viragot.

2020. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
Én a saját születésnapomra is magam szoktam sütni a tortát, sokkal jobb, mint amit boltan / cukrászdában meg lehet venni. Ja és mennyivel olcsóbb is. 😁 Plusz legalább tudom, hogy mi van benne.
2020. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Olyat nem írtam a kérdésben sem, hogy nem lettem felköszöntve, csak a torta részére céloztam,hogy az esik rosszul. Ha nem tudna valaki olvasni.
2020. ápr. 22. 14:05
 15/35 anonim ***** válasza:
35%
15 év alatt nem szóltál neki, de most várod hogy változtasson miközben ő azt hiszi hogy ez neked így rendben van. Kommunikáció....
2020. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Ha mindenki ennyit kommunikálna mint mi, hogy mi esik rosszul talán nem válna el senki.

Mindent jelezni szoktam felé ha nem tetszik valami, mintahogy írtam már most is szóltam meg már évekkel ezelőtt is.

Pont ezért esik rosszul, hogy tudja a családba mindig van torta szülinapkor akkor nekem miért nincs.

2020. ápr. 22. 14:11
 17/35 anonim ***** válasza:
16%

15 év után pont most kezdesz el duzzogni miatta? Tudom, ingerszegény a karantén.

Én se kapok soha az uramtól se tortát, se ajándékot, neki egyszerűen nincs erre igénye. Szarul esik? Igen. Meg tudom változtatni? Nem. Kapok tortát? Ha felvetem, hogy menjünk el a cukiba, akkor igen. :) Amúgy elmesélem, én hogy oldottam meg a következő 20 évre a problémát, de nem állítom, hogy bárki le tudja utánozni: a harmadik gyerek a születésnapomon született. Azóta van torta, izgi program, és még elfelejteni sem tudja apjuk, szóval legalább felköszönt, ha mást nem is. :)

2020. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem 15 év után kezdek, mint írtam már évekkel ezelőtt is jeleztem pont ezért esik rosszul ha valaki még nem értené.
2020. ápr. 22. 14:20
 19/35 anonim válasza:
77%

Az en edesanyam a 30 ev hazassaga alatt egyszer sem kapott se tortat, se viragot születesnapjara az 'apamtol'.

Bunko paraszt volt egesz eleteben, neki ilyen dolgok soha nem voltak fontosak.

2020. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan.
2020. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!