Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok a férjemmel, van 3 gyerekünk. Ma van a születésnapom, én mindenkinek rendezem a tortát születésnapra de én sohasem kapok tőle tortát.

Kicsit rosszul esik, hogy egy évben 1 nap nem lehetne hogy én vagyok az akiért tesznek?


2020. ápr. 22. 13:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen jogos. Ha anyunak szülinapja van, mi készülünk tortával, kajával, vagy elvisszük étterembe. Tök gáz, ha vhol az ünnepeltnek kell mindent megcsinálnia. Az az ő napja, amikor mi kényeztetjük őt.

És az is gáz, hogy nem képesek egy tortát megvenni. Én se vennék ezentúl ilyen férjnek.

2020. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is gaz a ferj, es azok is, akik szerint meg te vagy a hibas.... nekem is rosszul esne, ill esett is, mivel a ferjem egyik evbe kihagyta a tortat, es en szova is tettem :D azota sosem felejti le.
2020. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
15%

Miert mem

Kerdezed meg a ferjed hogy apukam ne haragudj mar de miert nem kaptam tortat? Uuugy szerettem volna.

Na erre mit mond?

2020. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ha Te az első alkalommal már jelezted, hogy neked rosszul esik, hogy nem kaptál tortát, és erre az a válasz, hogy duzzogsz, aztán eltelik egy év, és akkor sem kapsz tortát, akkor bocs, de leszar nagy ívben. Akkor pedig a következő lépés az lehetett volna, hogy Te SEM intézel tortát neki. A gyerekeknek természetesen igen, férjednek NEM. Lehet, hogy ebből értett volna.
2020. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
40%
23-as: Erre azt mondja, hogy duzzog (a kérdező).
2020. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
20%

Irigyellek, hogy 15 év házasság után csak annyi a gondod a férjeddel - akitől kaptál virágot és felköszöntött - hogy nem vett neked tortát.

Nálunk is csak a gyerekek kapnak tortát, mert a boltit nem szeretjük és a férj meg nem tud sütni.

Így legfeljebb egy minyonba szúrunk a felnőtteknek egy gyertyát, mert nem ez a lényeg.

Ilyen idióta külsőségek miatt ne generáld a feszkót, hogy 40-50 éved körül nem kaptál tortát hanem olvasgass, hogy másoknak milyen nehéz sorsuk van!

2020. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Utolsó 36 vagyok ma.Nem generálok semmit csak egy kicsit szól szerintem ez a dolog a megbecsülésről is. Miért én nem vagyok ennek a családnak ugyanolyan tagja mint ő?

És akkor jött ki jobban rajtam ez mikor a 4 éves megkérdezte hogy lesz torta?

Ott volt a férjem is én meg azt mondtam hogy nem vettem magamnak.

Ő meg azt mondta minek ki fogja azt megenni?Mert most nem jönnek vendégek a karantén miatt.

2020. ápr. 22. 16:12
 28/35 anonim ***** válasza:
86%
Jogos. A gyerekek tortáját intézném továbbra is, a többiekét viszont biztos hogy nem. Sőt, ezek után külön várnám, ha pl férjednek lesz születésnapja, és várja egész nap a tortát, megkérdezi-e hol van? Ha megkérdezné, édesen mosolyogva mondanám a helyedben, hogy pont olyannal készültél idén neki mint ő neked a legutóbb. Hátha ott észbe kap kicsit. Ha ott sem, akkor viszont teljesen esélytelen, akkor sosem érdekelte és sosem fogja, neked kell eldönteni, hogy tervezed ezt kezelni a későbbiekben
2020. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%

Isten éltessen sokáig jó egészségben!:)

A férjed évek óta tudja, hogy szeretnél tortát és jól esne étteremben vacsorázni. Szerintem egy évben egyszer ez nem egy nagy kérés. Nem gyémánt gyűrűt kértél arany áron. Ennyit sem tud tiszteletben tartani és megtenni érted, mert nem tartja fontosnak. Azaz téged nem tart elég fontosnak. Igenis jogosan esik ez rosszul! Szerintem egy bunkó paraszt a férjed. Arra bezzeg jó vagy, hogy az ő szülinapján napestig robotolj a konyhában. Legközelebb te se süss neki tortát, csak a gyerekeknek!

2020. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
88%

Igenis bunkó. Mondjuk néhány válaszoló is megéri a pénzét, akik egyből beírják, hogy a kérdező biztos hárpia, meg hisztizik. Akkor ha tényleg az, nem kötelező a pasinak együtt élni vele, de gondolom, annyira azért nincs rossz dolga mellette, főleg, hogy az ő születésnapját szó nélkül végigrobotolja minden egyes évben.

És erre képes ilyet odaböfögni, hogy ki enné meg, pff.

Ezentúl soha nem sütnék/vennék neki tortát, de még csak ünnepi menüt sem csinálnék. Csak a gyerekeknek. Annyit adj, amennyit kapsz, és ha megkérdi, miért nincs ez meg az, emlékeiztesd, hogy idén te is azzal készültél neki, mint amivel ő neked 15 éve.

2020. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!