Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy az egész család...

Miért megy az egész család vásárolni, ha aztán a bolt parkolójában az egyik szülő kint marad a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen látom, olvasom, hogy úgy mennek vásárolni az emberek, hogy az egyik felnőtt bemegy a boltba, a többi családtag kint vár. Aki így csinálja, elárulná, hogy egyáltalán miért megy oda a család azon fele, aki aztán kint vár? Miért nem maradnak otthon? Nem kényelmetlen ott várakozni? Egyszerűen nem tudom elképzelni, mik lehetnek az indokok. Köszönöm!
2020. ápr. 18. 07:43
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
75%

Addig míg csaladonkent egy ember megy be a boltba mi kozotok van hozza?? Nem mindegy nektek?

Nem kell megerteni. El kell fogadni, ugyanis a ti eletetekben nem oszt nem szoroz h mas miert csinalja🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Elfogadni ÉS megérteni akarni már nem lehet egyszerre? Engem érdekel a körülöttem élők viselkedése, a motivációik. Ha valaki megosztja velem, beszélget erről, örülök neki. Most már jobban el tudom képzelni, köszönöm a válaszokat. Ha valaki nem akarja az orromra kötni, az se baj, szíve joga. De azt fontos látni, hogy egy kérdés, vagy kijelentés arról, hogy mennyire nem értem, még nem leszólás, vagy támadás.
2020. ápr. 19. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!