Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy az egész család...

Miért megy az egész család vásárolni, ha aztán a bolt parkolójában az egyik szülő kint marad a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen látom, olvasom, hogy úgy mennek vásárolni az emberek, hogy az egyik felnőtt bemegy a boltba, a többi családtag kint vár. Aki így csinálja, elárulná, hogy egyáltalán miért megy oda a család azon fele, aki aztán kint vár? Miért nem maradnak otthon? Nem kényelmetlen ott várakozni? Egyszerűen nem tudom elképzelni, mik lehetnek az indokok. Köszönöm!
2020. ápr. 18. 07:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
86%
Viszonylag sokan voltak, kellett eleve 20 perc, mire bejutottunk, összekapkodtam, ami kellett, 9 előtt pár perccel jöttünk ki. Akkor mondták be a hangosbemondóban, hogy kérik a 65 felettiek türelmét, pár perc és mindenki végez, aki 9 előtt még bejutott... Türelem? leköpött egy idős néni azzal, hogy rohadjatok meg, amikor jöttünk kifelé :( Zalaegerszeg.
2020. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
59%

ö, az eleje hol van? :D


Szóval 18, igen, ez a helyzet. Mi reggel mentünk piacra, ott a mg bolt, ahol vásárolni szoktunk... Folytatás meg a 23-ban :D

2020. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%

No akkor elárulom. 2 kisgyermekünk van. Pici faluban lakunk ahol nem tudunk mindent megvenni ami kell. - gondolok itt pl a popsikenőcsre, normális pelenka, gyógyszerek, nincs posta,kényes bőrrel rendelkezünk így a tisztálkodási szerek, mosópor nagyon nem mindegy, ezeket itt a helyi boltban nem kapom vagy ha csak azt nézem magamnak nem kapok diétás cukrot mert ir vagyok és fruktóz érzékeny. Kiszállítás pl tesco nálunk nincs mert nem bármennyire is hihetetlen még mindig nem országos a kiszállításuk.

Férjemnek van csak jogosítványa. Hiába küldöm el egyedül vásárolni rendszerint nem azt veszi ami kell,vagy sokkal drágábban vásárol mert az árakat nem nézi.

Szóval így igen, kénytelen vagyok úgy menni - mert ugye nincs aki vigyázzon a gyerekeinkre- hogy ők kint várnak a kocsiban.

2020. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
29%
Engem az jobban zavar, hogy a boltosokon a lidlben nincsen maszk sem. A vevők jó részén már van, de a boltosokon nincs. Ma is az egyik pakolta a pékárut és köhögött a vakvilágba. Illetve alig nyitnak kasszát, megvárják amíg felgyűlik a sor és utána nyitnak csak.
2020. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk ugy alakult, h a férjem jár egyedü bevásárolni. Szóval nem néz egy pár dolgot pl. h egy cucc bio v. nem bio. Így lett egy csomó tök drága biojoghurtunk, biotej, biotojás. Amikor megláttam a számlát majdnem elájultam. A tesóméknal kisebbek a gyerekek. Általában úgy csináljak, h beteszik a gyerekeket a kocsiba. Mire odaérnek a boltba mind2 alszik, míg a tesóm bedobalja a cuccokat a férje meg kint vigyáz a 2 kicsire a kocsiban. A tesóm max 20 perc alatt elintézi a vásárlást, míg a férje keresgélhetne órákig. Így végül alvás idő alatt elintezi a dolgot hetente 1x mennek így ki.
2020. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk egy ilyen alkalom volt. Azért, mert a férjem reggel végzett melóban és elmentem érte. Hazafele le kellett bonyolítani a vásárlást, hogy ne kelljen még egyszer visszakocsikázni a városba. De a gyereket meg nem hagyhatom otthon egyedül. Így lett, hogy a család a kocsiban várt. De ha meg tudom oldani, akkor egyedül megyek.
2020. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
32%

De, elárulom. Hogy el tudd képzelni. És igen, kényelmetlen kint várakozni, de ez van.


Én nem tudok vezetni, rosszul látok. A férjem meg nem tud vásárolni. Nem azért, mert életképtelen, hanem mert pld. fogalma sincs, milyen hús kell a holnapi ebédhez. Ha 2-3 tételt kell vásárolni, még megy, de egy hetes nagy bevásárlásnál összezavarodik. Ha őt küldeném egyedül, az lenne a vége, hogy még kétszer vissza kellene mennie. Miért lenne az jobb?

2020. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
28%

1%-nál indokolt.

98% felelőtlen, nem bír a fenekén megülni és olyan kifogásokat gyárt pl. hogy nem képes a férje vásárolni.

1%-nál valóban olyan nyominger a pasi, hogy képtelen vásárolni és véletlenül épp az ő feleségük nem képes vezetni.

2020. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
78%
Én megveszem azt, ami nekem kell és én tudom jobban, hogy milyen kell belőle. Addig a párom kint marad a gyerekkel. Aztán ő veszi meg, ami neki kell és ő ért hozzá jobban, addig én vagyok kint a gyerekkel. Ennyire egyszerű.
2020. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
22%
Ezért húzódik ez a járvány ennyi ideig, mert nem tudtok a seggeteken maradni
2020. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!