Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy az egész család...

Miért megy az egész család vásárolni, ha aztán a bolt parkolójában az egyik szülő kint marad a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen látom, olvasom, hogy úgy mennek vásárolni az emberek, hogy az egyik felnőtt bemegy a boltba, a többi családtag kint vár. Aki így csinálja, elárulná, hogy egyáltalán miért megy oda a család azon fele, aki aztán kint vár? Miért nem maradnak otthon? Nem kényelmetlen ott várakozni? Egyszerűen nem tudom elképzelni, mik lehetnek az indokok. Köszönöm!
2020. ápr. 18. 07:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonymousreview60 ***** válasza:
98%
Általánosan nemtudom. Most a kijárási korlátozás alatt ez is egy kicsi kimozdulás.
2020. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Magamból kiindulva annak is örülnék ha a parkoloig eljuthatnék. KB 2 hónapja csak a meló és az otthonom közt ingázom,férjem jár bevásárolni, mert mindennap a Tesco előtt jön el.
2020. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

Tegnap mi is így oldottuk meg.

20 km-re lakunk az üzletektől, nem akartunk kétszer fordulni, az +40 km. A férjem bement az OBI-ba, mert ő tudja, hogy mi kell onnan. Addig én kint játszottam a kocsiban a három éves gyerekkel. Aztán én mentem be az Intersparba, mert nem csak kaja kellett, de dezodor, hajfesték és testápoló is, amit jobb, ha én választok ki magamnak. Addig ő várt a kocsiban.

Az gondolom egyértelmű, hogy a három éves miért volt velünk, és nem otthon egyedül.

2020. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarják a kölköket egyedül otthon hagyni.

Viszont biztos, hogy más dolgot is intéznek,

nem csak a bevásárlást.

2020. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Itt Svédországban nincs semmi korlátozás,de van, hogy mi is így csináljuk. Kimozdulás, együtt vagyunk és utána általában megyünk még valahová.
2020. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Mi általában ketten megyünk boltba párommal, mert annyi dolgot veszünk egyszerre, hogy egyedül nehéz cipelni. Ezzel tudjuk megoldani, hogy hetente max egyszer menjünk. Viszont mi is jártunk úgy, hogy a kedvenc zöldségesnél vettük észre, hogy már csak egy ember mehet be egyszerre, úgyhogy addig vártam.
2020. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
44%
Mert csak az egyik szülőnek van jogosítványa?
2020. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
31%
És ez gátolja a másikat utolsó, hogy otthon dekkoljon a gyerekekkel, és ne falkában mászkáljanak boltba?
2020. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
45%
Nyílván nem, de sokan ezt hozzák fel indoknak :) Mert, hogy a “férjem nem ért hozzá”. Ilyen esetben sosem tudom amúgy eldönteni, hogy valóban a férj ennyire életképtelen, vagy csak a feleségük állítja be annak.
2020. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

#9: A hajfestékekhez nem ért a férjem. Kövezzetek meg, de ennek inkább örülök.... Eddig fodrász kellékest használtam, de most mind zárva. Azt előre én se tudom, hogy mi a kínálat.

Egyébként meg én is nyomorék vagyok. Hiába van jogsim, ha bemegyek az OBI-ba egyedül, ku.rvára nem tudok megvenni semmit egy zuhanytálca cseréhez. Addig jutok, hogy zuhanytálca kell. Jó, de milyen? 😳 És még egy csomó ízét meg bigyót vett. Most müködik a zuhany, szóval szerintem tudta, hogy mit csinál.

Egyébként sem értem, hogy ez másnak miért baj, hogy így csináljuk? Láttam egy csomó párt, akik ketten andalogtak a boltban, persze maszk nélkül. Családokat, gyerekkel. Miért pont az baj, ha egyikünk kint marad a gyerekkel?

2020. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!