Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látják így? És miaz...

Miért látják így? És miaz hogy "szegény fiú"? :O

Figyelt kérdés

a barátommal7hónapja járunk, Ő 20 éves én 18vagyok.

Persze volt már nálunk, énis náluk.

DE amikor nincs itt, és anyámékkal beszélek mindig azt mondják, hogy "Te elnyomod ezt a szegény fiút. Nem tud érvényesülni melletted a szerencsétlen, csicskáztatod meg papucsot csinálsz belőle..." stb. Pedig pont hogy utálom a papucs csávókat.

Oké, tény mi is veszekszünk néha, meg olykor kiakadok, de a szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat.

Sosem csicskáztatom semikor, soha nem szoktam neki parancsolgatni, tiltani semmit.

Sőt pont egy olyan pasira vágynék aki kemény de ha kell lágy, kiáll az igazáért, és határozott...

De anyámék folyton ilyeneket vágnak a fejemhez, már idegesít, komolyan.


2010. júl. 26. 21:37
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nme te bízod rá adöntést. Az övé a döntés. Nme kell az engedélyed.


Valamiért csak mondják a szüleid. Próbálj beszélgetni, miért látják így. Ne védekezz, hallgasd csak meg, és meditálj el, mi az ami ilyen érzést kelt? Konkrét példákat kérj!

Az a szegény fiú mit gondol erről?

2010. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!