Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látják így? És miaz...

Miért látják így? És miaz hogy "szegény fiú"? :O

Figyelt kérdés

a barátommal7hónapja járunk, Ő 20 éves én 18vagyok.

Persze volt már nálunk, énis náluk.

DE amikor nincs itt, és anyámékkal beszélek mindig azt mondják, hogy "Te elnyomod ezt a szegény fiút. Nem tud érvényesülni melletted a szerencsétlen, csicskáztatod meg papucsot csinálsz belőle..." stb. Pedig pont hogy utálom a papucs csávókat.

Oké, tény mi is veszekszünk néha, meg olykor kiakadok, de a szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat.

Sosem csicskáztatom semikor, soha nem szoktam neki parancsolgatni, tiltani semmit.

Sőt pont egy olyan pasira vágynék aki kemény de ha kell lágy, kiáll az igazáért, és határozott...

De anyámék folyton ilyeneket vágnak a fejemhez, már idegesít, komolyan.


2010. júl. 26. 21:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Örülök h sikerül döntened. Most már csak arra vagyok kíváncsi, mit fogsz neki mondani, miért szakítasz vele?


Mert nem engedte hogy üdítőt hozzál neki? Vagy a szüleid miatt?

2010. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

nem sz*patom, csak azt unom már hogy jaj szegényt én nyomom el. Istenem ha olyan erős személyisége lenne és annyira határozott férfi lenne, akkor nem tudnám elnyomni!

De igy jobb lesz neki, mert lehet önmaga...és majd más ezek szerint nem fogja elnyomni...Istenem. És a következő barátnőjének is majd minden mindegy lesz.

2010. júl. 26. 22:02
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is ez volt a szüleimmel. A barátom mindig hétvégén nálunk volt. (Csak hétvégente találkoztunk.) És bármit tettem, a szüleim csak azt látták mi nem jó. Ágyba vittem a barátomnak a reggelit, hogy kedveskedjek neki, főztem neki kávét, ebédet raktam elé, főztem is neki, minden egyéb, de sose volt elég jó. 1x nem nyaltam, és már jöttek hogy szegény srác, még ennyire se vagyok képes. És ugye elkerülhetetlen hogy vita legyen, és akkor is beleszóltak. Nem mondom hogy párszor nem én voltam a hibás, de akkor se kellett volna beleszólniuk. Ha akarjuk, akkor megoldjuk mi. Amúgy meg ezen kívül mindennel bajuk volt. Ha a pasinál voltam, és nem hívtam fel őket. Ha mentem hozzá sokszor, ha véletlenül nem vettem fel a telefont, stb. A mostani barátommal nincs ilyen. Sose vagyok itthon, de már szinte meg se kérdezik hova megyek. (1,5 év telt el a 2 kapcsolat között.) Ja, és kiderült hogy az előző barátomat utálták. Lehet ezért akadékoskodtak...


Szerintem mond meg nekik hogy ne szóljanak bele. A te kapcsolatod. Ha elcseszed, akkor tanulsz belőle.


(Bár most nem értem miért szakítasz vele. A szüleid miatt? Hát nem tudom. Érdekes)


19/L

2010. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
aztaqva..... egyszerűbb másokat hibáztatni mint belátni milyen vagy. Ennyire szeretted hogy csak azért elhagyod mert a szüleid szerint elnyomod ? De, te sz*opatod a srácot.... elég keményen
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

22:15ös nemértem.

Azért sajnálják mert utálják??? mivan???:O

2010. júl. 26. 22:07
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért látják így, mert így van, te meg azért vagy így felháborodva, mert fáj az igazság. Ha nem lenne abban valami, amit mondanak, akkor vállatvonnál, de így, hogy itt siránkozol, hogy mennyire nem igaz, amit mondanak, gyanús vagy.
2010. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Harrr ***** válasza:
96%

Ma, amikor felkeltem, és elmentem lezuhanyozni, azt hittem ez olyan lesz, mit a többi nap. Reggeliztem, és megcsörgettem a barátnőm, már tegnap óta nem láttam, és nagyon hiányzik. A telefon nem elérhető. Furcsa. :I


2 órával később:

Sikerült felhívnom, de valami értelmetlen hablattyal az elnyomásomról, meg a szüleivel kapcsolatban valami gyenge szöveggel kidobott, nem is értem miért. Az életem romokban :(


egy héttel később:

Így visszagondolva egy óriási gyökér volt az a csaj, azt hiszem szerencsém volt, hogy nem bonyolódtunk jobban bele. Talán jobb lesz így. :)



Még szmájlikkal is szemléltettem ezt a kis "kitalált" sztorit :D

2010. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Te olyan hulye vagy te egy hulye pi-csa vagy!
2010. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

22:05:


Nem az hogy sajnálták. Szerintem azért cseszegettek mindennel, mert utálták hogy vele vagyok. Vagy mert túl közel voltam hozzájuk. Járj inkább te a barátodhoz, aztán majd nem szólnak bele. Feltéve ha most nem szakítottál vele.

2010. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem érted kérdező...Nem azért sajnálják mert utálják..sőőt nem is sajnálták szerintem. Van egy olyan is h csak teszik magukat h sajnálják...alényeg az h akadékosokodtak s bármivel is akadkoskodhatnak..kedvességgel is ha sokat lábatlankodik az is romálshoz vezehtet...

Jobban odafigyeltek...most mit vártál volna h mitmondjanak a zülei alányának? azt h nagyn szar a pasid?? MÉgis ha ezt mondja a szülőd a pasidről nem a szülődet néznéd hülyének??

Épp úk is tudják h mit tegyenek h mégse vaatkozzanak annyira be...

2010. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!