Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látják így? És miaz...

Miért látják így? És miaz hogy "szegény fiú"? :O

Figyelt kérdés

a barátommal7hónapja járunk, Ő 20 éves én 18vagyok.

Persze volt már nálunk, énis náluk.

DE amikor nincs itt, és anyámékkal beszélek mindig azt mondják, hogy "Te elnyomod ezt a szegény fiút. Nem tud érvényesülni melletted a szerencsétlen, csicskáztatod meg papucsot csinálsz belőle..." stb. Pedig pont hogy utálom a papucs csávókat.

Oké, tény mi is veszekszünk néha, meg olykor kiakadok, de a szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat.

Sosem csicskáztatom semikor, soha nem szoktam neki parancsolgatni, tiltani semmit.

Sőt pont egy olyan pasira vágynék aki kemény de ha kell lágy, kiáll az igazáért, és határozott...

De anyámék folyton ilyeneket vágnak a fejemhez, már idegesít, komolyan.


2010. júl. 26. 21:37
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

szóval utálom amikor a szüleim ennyire védik a pasimat, annyira frusztrál... miért kell sajnálni meg kinyalni a s*ggét? azt hittem ÉN vagyok a gyerekük...

Nem szeretem a pincsi, puhap*csű srácokat... a férfi legyen férfi. De sajnos ma már nincs ilyen:( Reménytelen:(

2010. júl. 26. 21:40
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
te hülye vagy... és valószínüleg a barátod sem fog hosszútávon veéed maradni. komolyan mondom, hisztis vagy.
2010. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%

jajj már szegény fiúból papucsot csinálsz , ne légy máár ilyen!!! szegény fiúúú :( :( :( :(

---

most igazából nem értem hogy a pasiddal van bajod vagy a szüleiddel ? " De sajnos ma már nincs ilyen:( " Régen se volt, vagy ha volt most is van :) de a férfiaknak is szüksége van néha 1 kis biztatásra ők is emberek....

2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

neharagudj. Miben voltam hisztis? Leirtam az érzéseimet és a gondolataimat.

Persze egy lányra egyből azt kell mondani, hogy HISZTIS. Tipikus:S

2010. júl. 26. 21:43
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél már vissza egy kicsit ember
2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy igazuk van szüleidnek hogy tényleg hogy ugy viselkedsz vele hogy nem kéne csak te nem veszed észre
2010. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
de az utóbbi időben kb 2hónpja csak rá hagyom a fontos döntéseket, megvárom hogy először ő mondja el a véleményét, mindig kikérem az állásponját mielőtt beszélek. Kiszolgálom szivesen. Nőnek szeretném érezni magam mellette. Még ha kérdez is valamit akkor is őrá bizom a döntést.
2010. júl. 26. 21:45
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami oka annak, hogy a szüleid ezt mondják. Kérdezd meg a barátodat, hogy szerinte ez igaz-e!
2010. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
73%
tényleg hisztis vagy, tizenéves emo kislányok küzdenek hasonló problémákkal. Na de most akkor szereted a barátod vagy nem ? Ha igen fogadd el olyannak amilyen.... Nem lehet mindenki falkavezér.
2010. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Ellentmondások vannak a szövegbe.


"szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat."


Mert mikor a szüleid nem látják, akkor igen? Nagyon szeretheted a barátod.


A másik... a szüleid alaptalanul, miért mondanának ilyet? Valami sántít a dologban... lehet hogy tudtodon kívül is elnyomod, és inzultálod szegény srácot.


"azt hittem ÉN vagyok a gyerekük"


Aha, szóval féltékeny vagy! Már értem... féltékenységből bántod szegényt. De a szeretet nem tudod kierőszakolni!!


"Nem szeretem a pincsi, puhap*csű srácokat."


És ő olyan? Ha igen, akkor miért vagy még vele?

2010. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!