Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért néznek le csak mert...

Mért néznek le csak mert szegény vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a btommal és a szülei nem kedvelnek engem, mert 1. nem vmi gazdag ember lánya vagyok, csak csóró munkásemberé és mert 2. nem irányíthatnak engem, pl nem veszem le a fészbukról, az én adatlapomon lévő képeimet amik nekik nem tetszenek.

Elhordtak mindennek, h putriból jöttem, egy primitív nő vagyok, meg h a btom a család ellen fordul mióta velem van együtt... pedig mindig bíztatom őt h beszéljék meg otthon a bajokat, ne maradjon ki sokáig, fogadjon szót...

Én igazán rendes lány vagyok, bárki aki ismer, ezt tudja rólam. Ezek a sznob k.ö.cs.ö.g.ö.k meg semmibenéznek, meg sem akarnak ismerni, semmit nem tudnak személyiségem értékeiről még köszönni is alig bírnak nekem...

Mit tanácsoltok? :( N/20


2011. okt. 18. 15:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki lenéz azért mert szegényebb vagy az egy BUNKÓ
2011. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen stílussal nem csodálom, ha nem kedvelnek, sztem nem biztos h a pénzed miatt...
2011. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Talan mert:

tul szokimondo, makacs vagy? A fiu csaladja miert nezegeti a Te Facebookodat? Miert engedted meg nekik, vagy miert erdekelne oket?

Azt hiszem nincs onbizalmad, es rafogsz mindent arra hogy "csoro csaladbol" valo vagy.

Na meg, ez sem megy mindig jol le: "k.ö.cs.ö.g.ö.k"

2011. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Egyetlen egy ember sem azért néz le valakit, mert szegény, hanem azért, mert például úgy viselkedik, mint egy utolsó primitív putris bunkó az meg független attól, mennyi pénze van.
2011. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Próbáljatok külön élni.. és később, ha látják, rendes, hűséges feleség vagy, gyermekeiteknek jó anyja, megenyhülnek, belül szégyellik magukat,megpróbálják jóvá tenni..béke lesz.. sok ilyet tapasztaltam, konkrét példákat.
2011. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ne rakj ki provokatív képeket magadról a fészbukon, azzal rögtön többre tartanálak. Szerintem sem azért néznek le, mert eddig nem vitted semmire anyagilag, hanem az életed és viselkedésed lehet az oka.
2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Attól h most idegességemben ide káromkodós szavakat írtam, nem jelenti h így beszélek az emberekkel! Mindig kultúráltan nyilvánulok meg.

És de, azért néznek le, mert szegény családból jöttem. Ezt ezekkel a szavakkal btom fejéhez is vágták. Pont így!

Ők nagyon gazdagok és csak a saját köreikben valókat értékelik. Vagyon, kapcsolatok, hírnév. ez dominál náluk. Sajnos én nem tudok ezzel mit kezdeni!

2011. okt. 18. 15:56
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Egyik füleden be, a másikon ki.

Szerencsédre nem a szülőkkel jársz és a barátod nem ilyen :)

2011. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj, de az írásod nem egy jólnevelt, művelt lányé, hanem egy kusza, buta libáé. Lehet, hogy ettől még helyes és biztos, hogy nagyon értékes vagy. De szerintem inkább ezzel (mármint az intelligencia, az illemtudás és viselkednitudás hiánya) lehet a gond, nem az anyagi helyzet.

Ha más társadalmi státuszban felnőtt fiú méltó társa akarsz lenni hosszútávon, akkor javaslom változtass kicsit. Tanulj sokat, olvass, művelődj és disztingválj...

2011. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Az elet ilyen. A legtobb ember a "sajat fajtajat" keresi, baratkozik. Legyen az intelektualis vagy anyagiakban.

Arrol nem irtal, hogy baratod hogy all ehhez hozza.

2011. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!