Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért néznek le csak mert...

Mért néznek le csak mert szegény vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a btommal és a szülei nem kedvelnek engem, mert 1. nem vmi gazdag ember lánya vagyok, csak csóró munkásemberé és mert 2. nem irányíthatnak engem, pl nem veszem le a fészbukról, az én adatlapomon lévő képeimet amik nekik nem tetszenek.

Elhordtak mindennek, h putriból jöttem, egy primitív nő vagyok, meg h a btom a család ellen fordul mióta velem van együtt... pedig mindig bíztatom őt h beszéljék meg otthon a bajokat, ne maradjon ki sokáig, fogadjon szót...

Én igazán rendes lány vagyok, bárki aki ismer, ezt tudja rólam. Ezek a sznob k.ö.cs.ö.g.ö.k meg semmibenéznek, meg sem akarnak ismerni, semmit nem tudnak személyiségem értékeiről még köszönni is alig bírnak nekem...

Mit tanácsoltok? :( N/20


2011. okt. 18. 15:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nézd egy kicsit kívülről a helyzetet. Egy szomszéd, egy boltos néni, egy tanár, egy barát számára az a fontos, amit abban a percben, amikor interakcióban vagytok egymással lát belőled. Ha egy kedves lányt látnak, akkor kedvesen is viszonyulnak hozz. Ez a normális és természetes.


Az anyós/após jelölt számára viszont nem a pillanatnyi benyomás a fontos, hanem a jövőbeni perspektíva. Tehát hiába vagy kedves, ha arra kell következtetniük valamiért, hogy a fiúk jövőjére nem leszel jó hatással, akkor ezt előlegezik meg az ellenszenv kimutatásával.

Pl. Két jómódú gyerek szülei, amikor az ifjak összekötik az életüket fele-fele arányban vesznek a fiataloknak házat/autót etc...de ez borul máris, ha a másik fél szülei nem tudják ugyanezt nyújtani.

2011. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen értem. Végülis ilyen szemszögből érthetőek...

De az én szemszögömből nagyon rossz mikor tudom h én mindent megteszek, együttműködök, segítek a családi gondjaikban, segítek a fiúkat is jó útra téríteni (káros szenvedélyektől, zűrös barátoktól)és nem értékelik a törekvéseim, sőt képesek rám kenni a már amúgy is évek óta tartó rossz családi kapcsolataikat.

És ha engem nem is, de akkor a fiúkat nézhetnék, mert ezzel neki a legrosszabb! Nem igaz h nem látják mennyit változott mióta velem van, olyan irányba, amelyet ők is szerettek volna...

2011. okt. 18. 19:28
 23/28 anonim ***** válasza:
De akkor minek vagy egyáltalán vele? Írásodból az derül ki, hogy te is lenézed a "btodat", mivel neki csak érettségije van. Ha nem őt akarod életed párjának, felesleges rápazarolni bármennyi energiát.
2011. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mert szerelmes vagyok!

Nem gondolom h annyira sürgős 20 évesen férjet keresni magamnak :)

2011. okt. 19. 16:30
 25/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Tudod aki gazdag, az egyből "okos" is lesz!


Aki szegény az buta is egyben:) Ez általában az ideírók és az emberek szemében is az általános!

Sajnos hiába írsz, amit írsz, mégis az "intelligenciádba" kötöttek bele...csóró vagy, akkor már primitív is vagy.

Bebizonyítják neked, hogy deee, igazuk van a gazdagéknak te egy "bunkóputris" vagy. Sajnos a válaszolók sem a kérdésre válaszolnak, hanem kötekednek...


A barátod szülei pénzesek, de rendkívül buta emberek, nos ők mindent a pénzben mérnek. Én az ilyen emberekkel nem foglalkozom, ha nem köszönnek, te se köszönj nekik. Kerüld őket. Legalábbis én ezt tenném.


Az intelligensebb emberek ilyesmivel nem foglalkoznak, de amit ide írtál, ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni!


Tényleg vannak ilyen sznob "köcsögök". :D

2011. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jaj hát végre valaki megfogalmazta amit érzek/gondolok...

Köszönöm, és valóban, mást nem tehetek, elkerülöm őket és azokkal foglalkozom akik megérdemelnek engem! :)

2011. okt. 20. 22:08
 27/28 anonim ***** válasza:
hm.De a sors olyanokat hoz eléd, kiket valahol megérdemelsz.
2011. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Mindent tapasztalatként fogok fel. S nem gondolnám h bűntetésként kaptam utamba ezeket az embereket... sőt, nem is kaptam őket, csak ide sodródtak, de majd én arréb söpröm őket kedvesen. :D
2011. okt. 21. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!