Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldön vagyok 2és fél éves...

Külföldön vagyok 2és fél éves kisfiunkkal és utaznánk magyarországra ami kb 30 ora ut autoval mit tegyek hogy ne szenvedje szegény végig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtok repülővel utazni? 30 óra embertelen felnőttnek is. Én 16 óra max autóutat vállaltam eddig (Mo-Franciország), de borzasztó volt. Igy sosem utaznék a fiammal ennyi időt autóval egyben, akkor inkább 3 nap 2 éjszakával.
2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban gyerek repülővel. Honnan jöttök?
2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi most koltoztunk 22 orara kocsival. 3 nap volt az ut. 3-dik nap pedig totalkarosra is tortek a kocsinkat. Remek erzes volt, mondhatom. Szoval a repulo szerintem sokkal jobb megoldas es nem hiszem, hogy olcsobb lenne 30 orat kocsikazni plusz hotelbe menni, mert onmagaban a vezetes is tobb, mint 1 nap, pihenni is kell...szallasra meg ilyesmikre gondoltatok? 30 orara laktok Mo-tol? Megkerdezhetem, hogy hol? Valahol Oroszorszag azsiai reszen vagy hol, hogy ilyen messze van?
2011. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, es persze a gyerekkel nehez volt. Nekunk is 2 eves a kisfiunk. Az volt a szerencsenk, hogy epp nem akart kijonni az ulesebol, mikor a baleset tortent. Ilyen idos gyerek ilyen hosszu uton termeszetesen nem fog csendben ulni...pedig az en fiam aldott jo gyerek...rengeteget repulunk is hosszu utakon, de ez az autout sokkal jobban megviselte, mint az eddigi utak. En nem ajanlom a kocsit ilyen hosszu utra kisgyerekkel...
2011. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyzser megáltok aludni
2011. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ha hosszú útra megyünk(ami azért nincs 30 óra),többször tervezünk megállót,ahol a gyerek(2,5)szaladgálhat,illetve én hátraülök és néha engedem, hogy kiszálljon az ülésből,mert ennyit nem tud benne ülni.Viszünk mesekönyvet,kis DVD van a kocsiban,amit nézhet,de persze azt is elunja. Az én párom szeret este vezetni,ezért éjszaka is utazunk,ekkor alszik persze,csak nekünk húzós.
2011. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21:58: SOHA ne engedd ki az ulesebol mikozben megy a kocsi. En is csinaltam, mikor kisebb volt es sirt, de nem eri meg. A fiam nem elne ma, ha epp kint lett volna az ulesebol es sosem tudod, hogy mikor akadsz ossze egy elmebeteggel, aki kishijan kinyir titeket a kocsiban...szoval legy ovatos!
2011. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!