Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látják így? És miaz...

Miért látják így? És miaz hogy "szegény fiú"? :O

Figyelt kérdés

a barátommal7hónapja járunk, Ő 20 éves én 18vagyok.

Persze volt már nálunk, énis náluk.

DE amikor nincs itt, és anyámékkal beszélek mindig azt mondják, hogy "Te elnyomod ezt a szegény fiút. Nem tud érvényesülni melletted a szerencsétlen, csicskáztatod meg papucsot csinálsz belőle..." stb. Pedig pont hogy utálom a papucs csávókat.

Oké, tény mi is veszekszünk néha, meg olykor kiakadok, de a szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat.

Sosem csicskáztatom semikor, soha nem szoktam neki parancsolgatni, tiltani semmit.

Sőt pont egy olyan pasira vágynék aki kemény de ha kell lágy, kiáll az igazáért, és határozott...

De anyámék folyton ilyeneket vágnak a fejemhez, már idegesít, komolyan.


2010. júl. 26. 21:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

mindig kedves vagyok vele. Folyton kérdeztem amikor nyaralni voltunk, hogy "Életem, hozzak neked valami? Sört? Kólát? Nem vagy szomjas?" szerettem volna körülugrálni.

erre ő"Dehogyis... nemvagyok szomjas köszönöm, de te kérsz valamit, ha ennyire kérdezed? hozzak neked valamit?"

2010. júl. 26. 21:47
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
nem azzal leszel kedves hogy körbe ugrálod
2010. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%
esetleg kutya vagy?
2010. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
90%
Ennyire lámának nézed? Szerintem hogyha szomjas akkor elmegy és vesz magának valamit, nem 8 éves kisfiú már....
2010. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
44%

Nekem is ugyan ezt mondják a szüleim:O

Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ne szóljanak bele.

Ez a ti dolgotok.

2010. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

ja nem, ez csak 1 példa volt amit kiemeltem.

oké csak sok csaj kiszolgálja a strandon a pasiját, mert a srác kéri. Én is szivesen megtettem volna, mert örültem volna neki, ha akár ugráltat is... de ebben sem volt partner:(

2010. júl. 26. 21:51
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem értelek.... most akkor szereted, vagy nem??
2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
Anyám és apám is ezt mondja nekem. Először kétségbeestem de rájöttem, hogy tojni kell a véleményükre. Mindenféléket kapok, a pasim nem dönt olyanban, ami neki tök mindegy (pl. a két panzió közül melyikbe menjünk) és abba sem okoskodik bele, amihez nem ért (mert pl. tök hülye a lakberendezéshez), ha ez nekik papucsság, akkor én imádom a papucsokat. Ennyi.
2010. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
NEM. ma döntöttem el, kb 20perce hogy végleg békén hagyom és kilépek az életéből. Kikapcsoltam a telefont is.
2010. júl. 26. 21:56
 20/31 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
szegény srác... fa *sznak szo *patod
2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!