Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az idézetet tudná nekem...

Ezt az idézetet tudná nekem valaki értelmezni?

Figyelt kérdés

"... így van, ellenáll. Meg kellene bíznia bennem, hogy nem olvasom el, persze elolvasnám, minden nő elolvasná. Ha szeret, akkor meg kellene bíznia bennem."


forrás gyakorikerdesek.hu


2010. júl. 24. 22:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%

ezt tettem énis, még mindig a hülye 80%omon állok, pedig szerintem egész értelmes válaszokat adok :S

Dehát ez a norma úgy látszik, hogyha valakivel nem vagyunk egy véleményen akkor már nyomni kell a piros kezecskéket :/

2010. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
Én csak annyit írtam oda, hogy szépen beszéljetek és egyezzetek meg valamiben és felpontoztak 100%-ra.
2010. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
84%
22.54 - töllem kapsz egy zöld kezecskét,hátha elmozdulsz a 80% - ról :)
2010. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenek az emberek, ha valami nem tetszik akkor egyből lepontozzák, csak ha ennyire okosak és azt hiszik az ő gondolkodásuk a megfelelő, minek jönnek ide, hisz itt úgyis mindenki "értelmetlen válaszokat add, akit le kell pontozni"

Én is szoktam lepontozni vagy fel pontozni a de a válasz megfelelőjének.Nem csak úgy kedvem szerint.

2010. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
95%
én is adok mindegyikőtöknek zöld kezet :)))
2010. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
300 km-ről könnyű megbízni a másikban, amikor esélyed sincsen, hogy ellenőrizd. A pasik olyanok int a gyerekek, nem szabad mindent tudniuk, mert akkor nem lesznek boldogok. De ezt távkapcsolatosok nem tudhatják.
2010. júl. 24. 22:57
 17/42 A kérdező kommentje:
Elmentek már a leszavazók. sztem, kezdődik a koncert és itt alapoztak s büzsé borral vagy mit tudom én :D
2010. júl. 24. 23:01
 18/42 anonim ***** válasza:
92%

húha, hát lehet bibis a kérdező, bevallom én is féltékenykedős típus vagyok, nagyon naív voltam régen, sose kutakodtam a párom után, jópár év után derült ki h megcsalt végig ... azóta van egy enyhe paranoiám, szerintem a kölcsönös bizalom elkél, ha pl tökéletes a kapcsolatunk, azt érzem, és eszem ágába se jutna telefonba kutakodni... szerintem a kérdezőnél más is kell hogy legyen, amiért ilyen agresszívan ellenőrzi a férjét, és begurul minden kis hülyeségért. :S

nekem picit úgy jön le, mintha a kapcsolatukba ő hordaná a nadrágot, és mindenen felkapná a vizet :S

2010. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
engem most szavaztak le 100ról 86ra :/
2010. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis kérdés sok ember válaszolt:D
2010. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!