Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az idézetet tudná nekem...

Ezt az idézetet tudná nekem valaki értelmezni?

Figyelt kérdés

"... így van, ellenáll. Meg kellene bíznia bennem, hogy nem olvasom el, persze elolvasnám, minden nő elolvasná. Ha szeret, akkor meg kellene bíznia bennem."


forrás gyakorikerdesek.hu


2010. júl. 24. 22:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Jelen voltam én is eme idézet születésénél. Értelmet azóta sem nyert a kicsike, bár sejtjük mit akar mondani.
2010. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 N.Balu válasza:
68%
Az ember kíváncsi, tehát a nők is.
2010. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%

"Ha szeret, akkor meg kellene bíznia bennem"

Ha szeretd,megkellene biznod BENNE !!! Amugy én is nyomon követem az eseményeket :)

2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%
Én is jelen voltam az idézet születésénél, és azt jelenti, hogy az idézet írója egy titkárnő és a főnöke megkérte, hogy a nagy nyárvégi kiárusítás időpontjait tartsa titokban, amíg el nem jött az ideje, de ő már most meg akarja nézni, hogy szólhasson a többi barátnőjének, mikor leket olcsón vásárolni.
2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Egy baráti jótanács: SENKI ne írjon választ ahhoz a kérdéshez a továbbiakban, mert úgy lepontozzák, mint a hétszentség. Aki szerint a férjnek van magánélete, a nő meg egy féltékenykedő p*csa, azért, aki szerint meg a férj 3 k*rvát tart a lakásban az ágy alatt, és minden férfi ilyen, azt meg azért. Egy szó: kerüljétek, én próbáltam az arany középutat járni, de nem sikerült. :))
2010. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%
Harmadik vagyok. Én is irtam oda,jól leis pontoztak,de ugy látom itt is megjelentek,pedig én nem sértésnek szántam amit irtam. Soha nem leszek igy 100% - ban hasznos válaszokat adó!!! :( .... :D
2010. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
én is írtam lepontoztak szóval ne írjatok oda!!
2010. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
"Még a billentyű hang is le van némítva, hogy ne halljam, ha suttyomban a szeretőjével SMS-zik."
2010. júl. 24. 22:45
 9/42 A kérdező kommentje:
Most ide is jönnek lepontozni, én pl. nem szavaztam le senkit.
2010. júl. 24. 22:46
 10/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez segít, én most itt szépen mindenkit felpontozok, csakazértis. :))
2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!