Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

ma 15:43

Ez engem is érdekelne..

2010. júl. 22. 16:50
 62/67 anonim ***** válasza:
Nem írom ki a családi állapotomat. Párommal max. 1 közös képet tennék ki. Az ismerőseimen kívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi van velem. A közösségi oldalak külön megérnek egy misét..... Nem normális dolog, ha v.ki ilyenen éli az életét.
2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
Az, hogy feltesz pár képet, kiír 1-2 dolgot, és napi 2x belép, még nem ezen "éli az életét".
2010. júl. 22. 17:41
 64/67 anonim ***** válasza:
51%
Hááát kérdező, ha valaki napi 2x belép, az már eléggé sok szerintem. Én hetente ha belépek, sokat mondok, ami mondjuk meg kicsit kevés. De szerintem a normális az a heti 4-5 alkalom. A többi részével egyet értek.
2010. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Páromnak az van beállítva, hogy kapcsolatban, nálam nincs semmi beállítva, nem is volt. Közös képeket persze raktam fel, az meg mindent elmond. :)
2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
14.53 Én egyáltalán nem cikiztelek, sosem zavar ha valaki kiteszi az egész életét. Valaki ilyen, de te azt fogadd el, hogy valaki nem. Használok skypeot mellesleg, csak sok ismerősöm nem. Az MSN pedig egy szemét halmaz. Remélem most már értesz és elfogadod, hogy nem "kötelező" magamat mutogatni.
2010. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

Ha kirakod hogy kapcsolatban van, még nem mutogatod magad.

Az utcán is eltakarod magad, hogy az idegenek ne lássanak?

2010. júl. 24. 06:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!