Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kitenni semmit,és aztán nincs probléma:D
2010. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az utcán se fogja meg a kezed, mert nem tartozik senkire, hogy ti együtt jártok.
2010. júl. 22. 08:32
 43/67 anonim ***** válasza:
41%
Az ovisok szokták fogni egymás kezét,és kisérik egymást,mi a gyerekek kezét fogjuk,mert mint írtam mind a kettőnknek 2-2 gyereke van az előző házasságából!
2010. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Akkor minden 3. ember "ovis", mert közös sétánál fogja a párja/szerelme kezét. Értem...:)
2010. júl. 22. 08:35
 45/67 anonim ***** válasza:
Látod,akkor össze is állt a statisztika,mert vki előbbre írta h 7x%ba már gyerek van a kapcsolatokban,te ízt írtad mden 3.ember fogja egymás kezét!Akkor 30%ovis,a másik 70% felnőtt:)Jól értelmezted:):):)
2010. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Nem pont erre gondolt szerintem, és én sem...

De nembaj.

2010. júl. 22. 08:44
 47/67 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azzal, hogy valaki kiírja a családi állapotát, olyan fene nagy titkot árul el magáról. Max. az titkolja, aki félre akar qrni, és nem akarja, hogy a kiszemelt áldozat megtudja, hogy házas vagy kapcsolatban van. De most őszintén, miért olyan nagy titok, hogy van párom/férjem/feleségem? Főleg, ha komoly, több éves kapcsolatról van szó? Akit zavar, hogy mások tudnak róla alapdolgokat, annak sztem fölösleges ilyen oldalakon fenn lennie. Én se vagyok fenn egyen se - mert fölöslegesnek érzem, képet nem raknék fel magamról, aligismerősöket nem jelölnék vissza, volt osztálytársaim nem érdekelnek (rossz osztály volt), adatokat se nagyon adnék meg magamról - akkor meg mi értelme? Hogy bejelöljem azokat a barátaimat, kollegáimat, akikkel amúgy is napi kapcsolatban vagyok? Párom fenn volt egy darabig, nulla adat, nulla kép, iwiw-es "ismerős"-ei nagy részével csak köszönőviszonyban volt, nem is tudott róluk semmit, csak bejelölték, ő meg nem akarta őket megbántani és visszajelölte. Na egyszer bejelölte a volt munkahelyének a biztonsági őrének a felesége (1-szer beszélt vele kb. 5 percet, 3 vagy 4 éve), erre leregisztrált, mert azt mondta, ennek így semmi értelme, megbántani meg nem akart senkit a vissza nem jelöléssel. Szerintem ezek az oldalak annak jók, akik tényleg társasági életet akarnak élni rajtuk.
2010. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%

vazze...ovisoknál szokás a kézfogás....Hát akkor mi is ovisok vagyunk, mert egy kisgyerek mellett is megfogjuk egymás kezét. Ezt jó tudni 32 évesen....

Az iwiwet hangsúlyoznám főként, mint nem tinipi.ca oldal (bocsánat a kivételektől), mert itt a nagy százalék lehet hogy szerelmes, ámde nem gusztustalan képeket tölt fel, és nincs ágyjelenet-hogy idézzem.

Én sem erre "játszom" elhiheted 77%, diszkrét , családi fotók vannak fenn, semmi személyes vagy csámcsognivaló.

2010. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

"Akit zavar, hogy mások tudnak róla alapdolgokat, annak sztem fölösleges ilyen oldalakon fenn lennie."

A magánélet nem az alapadatok közé tartozik. Az rendben, hogy aki házas, azt írja bele, de rengetegen élnek bizonytalan kapcsolatokban és az, hogy valaki egyik héten még kapcsolatban van, másik héten már nincs és így állandóan változtatgatni kéne, az inkább nevetséges, nem tartozik másokra. Ezért egyszerűbb ki sem tölteni.

2010. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Nem kell 5 nap után már "kapcsolatban"-ra változtatni a státuszt , vagy ha egy butaság miatt összevesznek rögtön "egyedülállóra", ennyi. 3 hónap után írtam át. Addigra már tudtam, mennyire komoly.

Szerintem meg 2millió ember közül nem sok fogja végigkövetni, hogy épp milyen az állapota.

De nem kötelező kitölteni valóban.

Nagyon elkanyarodtunk. Itt ugye az a lényeg, hogy aki kapcsolatban van (tegyük fel fél éve) az miért "egyedülálló" stb?

2010. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!