Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
7:13 Sajnálom :(
2010. júl. 22. 07:20
 12/67 A kérdező kommentje:

Egy férfi udvarolt egy lánynak, a lány rákeresett iwiwen, ott meg fent volt hogy kapcsolatban.

Na, mire is jó az iwiw?:)


Szerintem nem hülyeség, ha jelzi az ember, hogy van aki már az élete része...

2010. júl. 22. 07:23
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

Én jelzem, hogy foglalt vagyok, sőt, kép is van, ennek ellenére hány férfi írt rám... A hihetetlen vadászösztön. :D

(pedig nem vagyok egy szépségmodell, nem egy vékony, kis szexi csajra kell gondolni)

2010. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok közösségi oldalon tag, de a családi állapotot mindenképp jelezném. Képet nem tudom, raknék-e fel, mert nem bírom, ha idegenek nézegetik a képeimet. Páromnak, amíg iwiw-tag volt, fenn volt, hogy "kapcsolatban" + 2 közös kép. Csak ez a két kép volt fenn neki, olyan nem is, amin egyedül vagy mással van. Már nem iwiw tag ő sem, leregisztrált.
2010. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A legtermészetesebb, hogy jelzem az állapotomat.

Azért vagyok fent, hogy lássák a képeimet, az adatlapomat.

Egyrészt nem értem mire jó ha vkinek párkapcsolata van és "egyedülállónak" titulálja magát. (Ez valahol nekem azt jelenti, hogy poénra veszi az egész kapcsolatát...)

Másrészt pedig az ilyen közössségi oldalak, (mint pl. az iwiw) nem társkereső oldalak, arra van más egyéb az interneten.

2010. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megalázó, ha az embert letagadja a párja..
2010. júl. 22. 07:49
 17/67 anonim ***** válasza:
100%

Az!

Milyen már, ha vki nagyon szereti a párját, összetartoznak , nem féltékenykedik, boldog...stb.,erre felmegy a netre, és azt látja a párjánál, hogy "egyedülálló".....ÁÁ, Ezt sehogy nem lehet megmagyarázni....

2010. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kint van hogy kapcsolatban, meg közös kép is(2 és fél éve együtt)
2010. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
Nálunk egy hét után készült közös kép, akkor tettem fel először képet, és írtam ki, hogy kapcsolatban. :)
2010. júl. 22. 07:54
 20/67 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nincs kinn semmi,a párom meg egyedülálló és mi sem "gyerekek" vagyunk,hanem inkább mind kettőnknek gyereke van:)Nem másra tartozik,a magán életünk:)
2010. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!