Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Ja és van is közös képünk,de nem rakjuk fel:)

Utolsó voltam

2010. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
86%

77%, lehet hogy már van gyereketek, de tiszta gyerekes vagy ugye azt, tudod?

Nekem az jött le ebből, hogy : "bibibi, nekünk van közös kép is, de nem rakjuk fel, bibibi...." Tiszta vicc.

2010. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
76%
Nem viccnek szántam,nem értem miért akarsz provokálni?Rakjak fel mden féle képet,és az egész helység,azon csámcsogjon h "azok" ketten éppen mit csinálnak?!Elmondom neked,mióta fenn vok,nem is cseréltem képet se!Nem a nagy érdeműen készülnek,ha nem saját magunknak-emléknek!Te vagy vicces,h kötekedsz!!!!:)
2010. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

"Rakjak fel mden féle képet,és az egész helység,azon csámcsogjon h "azok" ketten éppen mit csinálnak?!"


Nem hangzik ez picit beképzelten? :)

De ha neked jó, hogy kvázi letagad" a párod, hát legyen így:)

2010. júl. 22. 08:08
 25/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kitölteni a csládi állapotra vonatkozó sort. Egyszerűen nem írok be semmit és kész. Nem tartozik a fél világra a magánéletem.
2010. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

Ha már kiirod az email címed, mikor van a születésnapod, raksz fel magadról képet, akkor a családi állapot már tökmindegy, nem?


Aki meg nem akarja "mutogatni magát" a világ előtt, az egyszerűen nem regisztrál be az ilyen oldalakra.

2010. júl. 22. 08:10
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beképzelt vok,inkább mint h azon hisztizzek,h tegye már ki,mert én vok az atya úr isten!De tudod kedves kérdező,laknál te ilyen kis,pletykás helységbe,és átérzenéd,a "beképzeltségemet"
2010. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
86%

Na látod kérdező, én se értem!

Ha ennyire titkolódzni akar vki, akkor miért regisztrál be??....

2010. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
50%
Magamutogatásra van már oldal....sztem ott kell az embernek magát mutogatni,a közösségi oldalak,arra valók,h megtaláljuk a volt osztálytársainkat,munkatársainkat,és ha akarjuk leírjuk nekik pirvátba a dolgainkat,nem pedig kirajuk és ezzel "dicsekedünk" h húúú nézd 2 hete még azzal voltam,most ezzel vok,jövő héten meg azzal leszek!:)Ez gyerekes!Bár mkinek a maga dolga,h 100 v 1 képet rak fel,illetve egyet se!
2010. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
45%
Miért titkolózás az ha nem rak vki közös képet??Aki ismer minket tudja h egy pár vagyunk,és nem is bújkálunk!
2010. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!