Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Ő is elvárta ezt, hogy írjam ki, hogy kapcsolatban vagyok, és tegyek fel közös képeket.
2010. júl. 22. 06:44
 2/67 anonim ***** válasza:
60%
Mi köze van vadidegenekenek ahhoz, kinek milyen a privát élete? Nem értem, hogy mire jó ez a nyilvános lelki sztriptiz?
2010. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
90%

Nalunk ez alap, hogy foglaltak vagyunk, meg a kozos kep.

Viszont a batyam meg a menyasszonya (5 eve vannak egyutt, es nem tinik!) meg kozos fotot sem raktak fel egymasrol, szoval vannak ilyen emberek.

33/N

2010. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

A saját közösségi oldalára mindenki azt rak fel amit akar. Ha valakivel le akarom élni az életem (azaz eljegyeztem, vagy ő jegyzett el), akkor nem úgy fair, hogy kirakom, hogy én már nem vagyok "szabad préda"?

Az emberek ha valamire kíváncsiak, a közösségi oldalakról tudják meg. (Ez a legegyszerűbb nekik...)

VAn, aki itt próbál párt találni. (Engem is fel akartak szedni iwiwen keresztül.)

2010. júl. 22. 06:50
 5/67 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is ki van írva és kép is van:)

De uncsimék 3éve élnek együtt és a srác "egyedálló":--))

2010. júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 22. 07:03
 7/67 anonim ***** válasza:
88%

Mi is kiírjuk, hogy kapcsolatban vagyunk. Gyűrű is van az ujjamon, de házasok még nem vagyunk. Viszont van egy gyönyörű, 5 hónapos kisfiunk, és megmondom őszintén, engem nagyon zavarna, ha a párom azt írná, hogy egyedülálló. De mondom nálunk nincs ilyen probléma. Mindkettőnknél van közös kép is.

Egyébként szerintem elég sok férfi nem foglalkozik azzal, hogy mit ír ki.

2010. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeségnek tartom az egészet.Páromnak is az egyik oldalon nincs kiírva semmi, sőt kép sincs rólunk.És??Aki ismer az tudja hogy együtt vagyunk, aki meg nem az nem érdekel.Ennek nincs semmi jelentősége.
2010. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindaddig be volt jelölve a házas" amíg észre nem vettem, hogy egy nő cuki kis közös fotókat tett fel a férjemről, és "kapcsolatban" élőnek titulálta magát. Családi állapot azóta törölve, a férj pedig már csak papírférj. Mire jó az iwiw..
2010. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ki van írva és közös kép is van, de csak ismerősöknek.
2010. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!