Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Nálam is természetes lenne,de...!Mivel Párom enm írta ki és egy közös fényképet se rakott ki rólunk igy Én se.
2010. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
Ja hát ha téged érdekel a pletykás emberek véleménye..:) Mert engem nem...:) Ha valaki pletykálni akar, megteszi kép nélkül is. :)
2010. júl. 22. 08:18
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom elég sokáig "egyedülálló" maradt miután összejöttünk, én meg semmit nem írtam ki eleve. Aztán ő egy idő után átjavította "kapcsolatban"-ra, én meg csak sokkal az után írtam ki, az ő kedvéért gesztusként. Másfél év után tettem ki közös képet, a sors fintora, hoyg 1 hónapra rászakított. Akkor töröltem a kapcsolatbant és a képeket is. utána megint összejöttünk, de megfogadtam, én többet nem jelzem a családi állapotomat, nem kell, hogy mások értesüljenek, hol tartok éppen. Ő újra beírta, hogy kapcsolatban, de aztán megint szakított. Nálam ugye nem lett változás, ő meg rejtettre vette a kapcsolatcímkéjét.
2010. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
35%
Ez teljesen igaz amit az utolsó ír!!!!Nincs olyan kapcsolat amibe nem lenne vita és 2-3 napos "szünet"!Ilyenkor azok mit csinálnak akik 80 közös képet felraktak,meg kitették h kapcsolatban?!Leveszik,v hagyják h rajtuk röhögjön mki,mert a párjuk abba a pár napba esetleg másnál kereste a boldogságot?!:D
2010. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

én kiírtam és a férjem is.:)

Régen, az elözö komoly kapcsolatom végén (ugye elöbb nem voltam ilyen oldalak), egyedülállónak állítottam be magam és tényleg több férfi akart velem ismerkedni, felvettek msn-re stb., ami az akkori páromat nagyon idegesítette és azt hitte szégyellem, állandóan ezen hisztizett. De amúgy valamilyen szinten igaza volt.

Amúgy szerintem tényleg vannak olyan emberek akiket nem érdekelnek ezek az oldalak. De ezért van az, hogy nem muszáj bármit is beállítani, lehet olyat is, hogy nem jelzi. Ha azt akarja, hogy ne legyen köze hozzá a többieknek. Mert ha egyedülálló, akkor az tényleg olyan, mintha szabad préda lenne...

2010. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Na igen ilyen is előfordul, és gyakran látok ilyet a hírfolyamban, hogy xy családi állapota mostantól kapcsolatban, 2 nap múlva egyedülálló, egy hét múlva megint kapcsolatban. :)
2010. júl. 22. 08:22
 37/67 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párom meg akar csalni,nem iwiw-en keresztül fogja megtenni,mert nálunk az meg alap,h tudjuk egymás jelszavát:)És sztem a pároknál ez így van!Ha meg menni akar menjen...megtalálja a módját!!!!
2010. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
26%
Na én kiszáltam!:)Látom a 77%omat,még jobban lehúzkodták,de csak azt írtam amit gondoltam!:)Mkinek a magán ügye a családi élete,nem kell ágybéli képeket feltenni:)
2010. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam a párom iwiwes jelszavát, ő sem az enyémet. Nálunk e úgy hívják: BIZALOM. :)
2010. júl. 22. 08:27
 40/67 A kérdező kommentje:

A 2-3 napos vita alatt az ember párja "másnál keresi a boldogságot", akkor ki kell tenni a szűrét..

Amúgy meg egy kisebb vita esetén nem kell azonnal fellépni iwiwre, hogy jajj, szingli lettem...

Ez a másik véglet, aki mindent kirak az iwiwre.

2010. júl. 22. 08:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!