Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldaladon jelzed a...

Közösségi oldaladon jelzed a családi állapotodat? Házas/elvált/kapcsolatban/özvegy stb.

Figyelt kérdés

Ha nem jelzed, a párod nem szólt érte?

Van olyan ismerősöm, aki már vőlegény, de még mindig egyedülállónak írja magát.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem írná ki, hogy "foglalt", sőt egy közös képet is "elvárnék", hogy feltegyen.


2010. júl. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%

7:13

nem semmi..:(apuci meg közben bőszen hallgatott gondolom a kis kalandjáról...a r...dék!(bocs)

2010. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikünk sem teszi ki a családi állapotot, sőt közös képet sem. Még a kislányunkról sincs kép. Aki jól ismer az tud mindent, aki nem az így járt.
2010. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

10:35! De akkor mi a fenének vagy regisztrálva??


Én igenis kiteszem, és a párom is. És én igenis meg lennék sértődve rá, ha azt írná ki, hogy egyedülálló. Ha nem akarja másokkal is megosztani, akkor ne töltse ki a kapcsolatcímkét, vagy rejtse el, az oké, de ne küldje a jeleket a világ felé, hogy ő szabad préda! Ez amúgy érdekes filozófiai kérdése a mi korunknak :)


Egyetértek azzal, aki szerint ez ugyanolyan, mint az, hogy fogom a párom kezét az utcán, ami mellesleg kicsit sem ovis dolog, hanem nagyon szép!!


Mi sem fogjuk állandóan, de sokszor igen, és szerintem nincs benne semmi gyerekes. Ismerek egy házaspárt, akik több, mint 70 évesek, és ők is fogják egymás kezét. Ez egy romantikus gesztus, nem pedig a gyerekesség jele.

Az ovisok azért csinálják, mert náluk ennyiben merül ki a "szerelem" jele (szerencsére), de ez nem azt jelenti, hogy csak nekik szabad anélkül, hogy gáz lenne!!

Ez az első lépcső, de attól még, hogy mi felnőttek felmászunk ezen a "lépcsőn", nem kell a többi lépcsőfokot lerombolni, mert összeomlik a lépcsősor (legalábbis az enyém biztosan). Lehet, hogy valakinek ez elfogadott, nem azt mondom, hogy rossz (bár én ridegnek érzem), csinálja ha akarja, és a párjával így érzik jól magukat, de nehogy már ezért másokat ovisnak tituláljon!!

Ráadásul ez még csak nem is külsőségek miatt van, hanem mert jó érzés és kész. Viszont nem szégyellem, ha mások is látják, ahogy azt sem, ha a - hangsúlyozom - komoly kapcsolatomról tudnak az ismerőseim (akik között van olyan is, akikkel jóban vagyok, de nem vagyok velük napi kapcsolatban...pl. a messze élő bátyám)!


Szerintem az iwiwen közzétett kapcsolati címkénél sokkal rosszabb, mikor a tinik a buszon nem hogy csókolóznak, hanem a tegnapi parízer maradékát próbálják kinyalni egymás növekvő bölcsességfoga mögül, s mindezt olyan hangosan teszik, hogy még az mp3 lejátszómat is lekörözi :S 1-2 puszika oké, de nem ez!

2010. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom, nem írta ki, de az a kapcsolat olyan is volt. Nem vállalt fel a barátai elott, nem írta ki, hogy kapcsolatban van, nem ismerhettem meg a szuleit. Tobb, mint egy évig jártunk, és nem érzem úgy, hogy bármit is szégyelnie kellett volna rajtam :(


Rosszul esett.

Foleg úgy, hogy az új barátnojét rogton kirakta mindenhova, státusz és kozos képek formájában is.

2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Én csomó olyan srácot ismerek, akik nem írjk ki, hogy foglaltak. A barátnőjük, menyasszonyuk, élettársuk viszont kiírja a sajátjára, sőt, egy-két helyen kommenteben is hozzászólnak a párjuk képeihez, amiből kiderül, hogy ők ketten együtt vannak. Szerintem elég megalázó a szegény csajokra nézve, hogy így kénytelenek tudatni mindnekivel a párjuk foglalt állapotát, mert az nem képes a megfelelő ikonra kattintani.


Ami engem illet, én nem írom ki a családi állapotomat.

Mégpedig azért nem, mert félévi rendszerességgel üzembiztosan változik a párom. Azon belül is gyakran veszekszünk, szakít-összejön-veszekszik-szakít-összejön-balhé-békülés szerűen váltakozik a menetrend. Nem fogom naponta cserélgetni a családi állapotomat, még rosszat gondolnának rólam. :)


Majd ha lesz valaki, akivel fél évnél tovább húzom, akkor kiírom.

2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Én is csak akkor szedtem le, mikor szakítás után 2 héttel úgy éreztem, jó döntés volt a szakítás.


Aki nem irja ki, ne tegye... Csak ha egyszer a párja ráförmed, hogy miért szégyelli, ne csodálkozzon.

2010. júl. 22. 14:56
 57/67 A kérdező kommentje:

És, hogy aki esetleg kiírja, hogy ő kapcsolatban van, és tesz fel közös képet, azt ne nevezzük gyerekesnek.

Legyünk annyira felnőttek, hogy nem hülyézzük le a másik, mert ő nem azt gondolja amit mi.

2010. júl. 22. 14:59
 58/67 A kérdező kommentje:
*másikat
2010. júl. 22. 15:01
 59/67 anonim ***** válasza:
Kedves 11.05-ös. Azért vagyok regisztrálva mert külföldön élek az ismerőseimmel így tartom a kapcsolatot, nem magamat és a családomat reklámozom.
2010. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

15:01, akkor talán használj skypot vagy msn-t, azzal simán lehet kapcsolatot tartani!

De minek felregelni egy közösségi oldalra, ahol szinte "kötelező" megmutatni magad ?(ezért nem remete-oldalnak hívják egyébként) De még oké, legyen ez magánügy. De akkor meg miért kell "cikizni" szegény szerencsétlen többieket (pl. engem), akik igen is használják az oldal lehetőségeit?

2010. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!