Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és értelmes válaszokat. Aki meg itt kamuzik, magát minősíti, ő valószínűleg kitalálni ilyet, nekem eszembe nem jutna...
2010. júl. 22. 10:52
 62/70 anonim válasza:
52%

Szia.

Hát ez brutális halod.Szerintem apád nem normális ilyet egy 'szerető' apa nem csinál ez már nem szeretet...

El sem tudom képzelni milyen lehet.Borzasztó.

Végülis 19 vagy,húzz el otthoról.Halassz egy évet az egyetemen,addigra kereshetsz munkát.Költözz a barátodhoz,vagy mennyetek együtt ha úgy könnyebb.Ne mondj neki semmit hova mész,egyszer csak pakolj össze és tünj el hidd el durván hangzik de igy nem tud megkeresni.Anyudnak se mond semmit,szerintem benne se bizz meg,nem azért mondom csak elmondhatja apádnak.

Hát sok sikert neked :)

2010. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim válasza:
31%

ja, és aki nem hiszi el az meg miért ír?

mennyire kedves...

2010. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ! Már megvan a terv: suli mellett dolgozok, valami lepukkant albérletet kibérelek, suli után pedig irány külföld, vissza sem nézek.
2010. aug. 5. 11:12
 65/70 anonim ***** válasza:
Próbáld meg anyáddal újra.Ha van legjobb barátnőd,mond el az ő szüleinek,ők majd feljelentik.ha van bizonyítékod,ne tétovázz!
2011. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Én nem tudok érdemi választ adni, csak szeretném a kérdezőt megvédeni egyes bunkó válaszolóktól. Igenis van, hogy az anya homokba dugja a fejét, mert nem akar ilyen problémával megbirkózni. Igenis van, hogy egy családban nem szégyellik a meztelenséget. Nálunk nem így van, de pl. egy barátnőmmel beszéltem erről egyszer, ő náluk teljesen természetes (mondjuk akkor még kisebb votl), hogy az apja bejön amikor fürdik, persze nem hátsó szándékkal. pedig neki nem is a vér szerinti apja, csak nevelő apja, de mivel a valódi apja elhagyta, az anyja meg viszonylag hamar összejött az új apjávAL, MÁR EGÉSZEN KICSI KORA ÓTA NEVELI, SZÓVAL ÚGY TEKINT RÁ, MINT VALÓDI LÁNYÁRA/APJÁRA. TEHÁT VAN ILYEN, ÉS NEM A KÉRDEZŐ A FELELŐTLEN. bocs, a caps lockot véletlenül nyomtam meg. és ha a kérdező már idősebb is volt, meg pl. én (én 18 vagyok) én sem járkálnék már meztelenül apám előtt (gyerekként még nem feszélyezett), szóval azt azért nem feltételezném, hogy pedofil, az embernek nem ez az első gondolata, szóval ne őt nevezzétek már felelőtlennek.

és ez nem hiszem, hogy kamu sztori. mármint lehetne kamu is, de valóban léteznek ilyen történetek, és most honnan tudod, melyik igaz? az is hülyeség, h nem ide írná, mert épp az az oldal lényege, hogy feltehessünk névtelenül kérdéseket.

valamint vki írta h egy tizenéves nem hinné el az anyjának h az apja mindezt szeretetből csinálja. nem találkoztál még olyan esettel, hogy vki EL AKARJA hinni? nyilván örült a válasznak. és azért nem vette teljesen könnyelműen, hiszen már az is a gyanakvás bizonyítja, h megkérdezte

2011. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Nem pedofil hanem perverz.
2011. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:
heréld ki a pedofil apádat, és hagyd elvérezni
2013. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy megy az életed most, kérdező. :)
2016. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Talán szólj rá, hogy ne fogdosson vagy feljelented molesztálásért azt nem vágom, miért hagytad, hogy fotózzon amikor nincs rajtad semmi, de ezentúl kerül el inkább ha tudod pl kulcsold be a szobádat meg ilyenek saját apádtól ne féljél..
2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!