Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
46%
Ugye nem haragszol meg, ha én ezt az egészet nem hiszem el!
2010. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
43%
Ott a pont :D
2010. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
74%
rendőrség..gyerekvédelemisek..bár már nem vagy kiskorú de egy próbát megér!
2010. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
81%
kérdezz rá tőle!
2010. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen válaszoljatok normálisak is, aki nem hiszi el, nem baj, de az ne válaszoljon, nekem segítségre van szükségem sürgősen, mert el akarok tűnni innen. Nagyon kérem csak az válaszoljon aki érdemi segítséget tud nyújtani.
2010. júl. 21. 15:31
 6/70 anonim ***** válasza:
84%

Hú, basszus, ez elég durva....

Nem hinném, hogy csak szeretetből tenné, bocsi:S

Ameddig más, idegen lányok nincsenek neki lefényképezve a telefonján, addig még "nem gáz" végül is nem bántott téged sem. (ugye?)

ha anyukád homokba dugja a fejét, hát nem tudom mit tudnál tenni, esetleg feljelented, de gondolom ezt nem nagyon szeretnéd. esetleg valami családsegítővel kellene kapcsolatba lépned, ő biztos tud tanácsot adni.

nincs húgod, ugye? ha van, akkor rá nagyon figyelj oda!

2010. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h másfél éve nem beszélünk, a barátom el van tiltva tőlem, nem tudhatja h találkozunk, őrülten féltékeny. Egyetemre járok, ami mellett nagyon nehezen oldható meg h egy lábon megálljak! Meg kéne próbálnom?
2010. júl. 21. 15:33
 8/70 anonim ***** válasza:
42%
19 éves vagy,költözz el otthonról és kész!
2010. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Rohadtul szégyellem az egészet, elhiszem h más jót röhög, irigylem h nincsenek ilyen gondjai, én sem hittem volna h egyszer ilyennel kell szembenéznem.
2010. júl. 21. 15:35
 10/70 A kérdező kommentje:
Nincs tesóm. Költözzek el, és miből éljek egyedül? Egy érettségivel a seggem kitörölhetem, mellett még tanuljak is.
2010. júl. 21. 15:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!