Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Diákhitel ilyen esetekre van kitalálva, havi 40ezerből plusz ösztöndíjak, meg lehet élni szülői támogatás nélkül is. Tapasztalat.
2010. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori ha egy beteg pedofil hulladék, a rokonát, akár a saját gyerekét, unokáját molesztálja.
2010. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
53%
undorítónak és feleslegesnek tartom a család előtti meztelenkedést felnőtt korban. egyáltalán mikor csináljátok, vasárnap esti csupasz seggel tévézés? mert ugye még a fürdőből is ki tudok jönni törölközőben... irány a nudista strand ilyen hajlamokkal
2010. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, hogy minek tartod a meztelenkedést, attól, hogy valaki az apja előtt mászkál meztelenül, még nem beteg, akkor az ókori görögök is azok voltak, de ne kanyarodjunk el. Pontosan a diákhitelt találtam ki én is, illetve dolgozok a suli mellett, amennyit bírok. Anyumnak elmondtam, úgy néz ki, hogy most már elhiszi nekem, el fogunk menni egy szakemberhez, aki tanácsot ad nekünk. A normális válaszokat köszönöm, a kamusoknak kívánom, éljék át ugyanezt a 'kamut', aztán mondogassák maguknak, hogy ez csak kamu...
2010. júl. 21. 21:41
 55/70 anonim ***** válasza:
11%

Adva van egy pedofil apuka, egy statisztáló anyuka és egy hazudós kislány.

Szép család!


(nem bánom, hogy nem a szomszédomban laktok)

2010. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
33%
ókori görögöknél adott a kulcsszó: ókor. napjainkban vegyél fel egy köntöst és nincs miért sírnod.
2010. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
47%

Egy szülő ne fogdossa már a gyerekét, és izguljon be rá, mert meztelenül látja.


[link] ők tudnak segíteni, telefonon hívd őket, van ingyenes szám.


tipikus, hogy ilyen dolgokat egész egyszerűen nem hisznek el emberek vagy kamunak tartanak. nemierőszakoknál is legelső reakció sokaknál, hogy megkérdőjelezik, hogy egyáltalán megtörtént-e, de ha pl azt mondod valakinek, hogy ellopták a laptopodat, nem az lesz az első reakciója kb senkinek sem, hogy nem hisz neked. furák az emberek sokszor.

2010. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
62%

a f@szt kell ba*szogatni már komolyan mondom!Nem veszitek észre milyen szánalmasak vagytok?Unatkoztok a gép előtt,csak azért képesek vagytok ide írkálni,hogy kamu,stb mert kockák vagytok és nincs más unaloműzés számotokra ezen kívül.Ha kamu,akkor hagyd ott,de ez egy olyan oldal,ahol segítséget várnak az emberek,és szerintem a fenti sztori simán elképzelhető,mert sajnos sok beteg ember van,meg sok hülye is(jelenleg az anya,bocs).Ha meg nem igaz az egész,én attól nem lettem kevesebb,hogy adtam egy normális választ fentebb.Ezen kellene elgondolkodni.

Kérdezőnek meg bocs az OFF-ért(egyébként is adtam már fentebb értelmes választ)

2010. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
37%
És még annyi,hogy szerintem is kössetek bele mindenbe.Most miért annyira lényeg,hogy meztelenkedett-ok,szerintem se helyén való,de a problémát nem ez váltotta ki,hanem az apja beteg agya.Semmi jelentősége nincs a problémát tekintve,mert normális apa érdeklődését akkor sem keltené fel.Miért,ti ne mondjátok már,hogy apátok nem látott meg véletlenül,amikor éppen öltöztetek,stb.És azon túl leskelődött a kulcslyukatokon.Hát nem hiszem...Csak ilyen apró részleteken kellene elgondolkodni,hogy mekkora baromságot írkáltok.
2010. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
42%
Ne törődj a negatív válaszokkal mert aki nem élte át ezeket annak fogalma sem lehet róla.Én kívánom,hogy szabadulj meg tőle nagyon hamar mert félő hogy majd mást is akar és tedd túl magad rajta és ha elég kitartó vagy akkor megkapja a büntetését ezért a mocskos dolgokért.
2010. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!