Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
76%

A tipikus menekülési stratégia:

-keresett diploma, de nem egyetemen, hanem főiskolán, mert azt gyorsan be lehet fejezni

-állás a diplomaosztó után

-lakás bérlése

Sajnos te ezeket nem tartottad be, remélem, hogy nem jogásznak vagy orvosnak készülsz, mert akkor még 5-6 év egyetem, gyakorlat, szakvizsga előtt állsz.

Ezekkel szarul is lehet keresni ráadásul.

Én ilyen esetben elmentem volna dolgozni vhová.

Az apádat feljelentheted, de akkor ki tart el? Egyetem mellett nem lehet dolgozni, én is kijártam egyet, nekem az apám csak alkoholista volt.

Én sem tartottam be a menekülési stratégiát, az idegeim szarrá mentek. Ha újra kezdhetném 18 évesen elköltöznék és dolgoznék.

2010. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 bettineni ***** válasza:
83%
A helyedben elköltöznek otthonrol. Ha van valaki akihez egy idöre odaköltözhetsz, akkor ne varj sokaig. Igy talan anyukad is eszbe kapna. Apukad fele pedig jelezned kellene, hogy rosszallod, amit csinal. Allj ki magadert.
2010. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
72%
Az, fordulj a NANE-hoz. www.nane.hu
2010. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
59%

Kedves első két válaszoló! Ha nem hiszed el, amit írt, akkor inkább ne válaszolj, mert a kérdező ezzel nincs kisegítve. Nem kívánom, hogy hasonló helyzetbe kerülj, aztán senki se higgyen neked..

Kedves Kérdező! Pontosan az előzőek miatt még nehezebb a helyzeted, mert kérdés, ilyenkor ki az, aki feltétel nélkül hisz Neked, mert ez egy nagyon kényes kérdés. Elsőként én apád telefonját mutatnám meg Édesanyádnak-kíváncsi lennék, arra is azt mondaná-e, hogy vicc.. Ha esetleg nem talál célt, nem tudom, ki tudnál-e/érdemes-e olyasmit kiprovokálni apádból, ami már őt is meggyőzi.. Az a helyzet, hogy már nem vagy kiskorú, tehát nem számít a törvény értelmében pedofíliának, "csak" szeméremsértésnek, ill mivel saját lányáról van szó, fajtalankodásnak. Még ha nem is nyúlt már régóta hozzád, az akkor sem normális, hogy egy apa a felnőtt lánya nemiszervét kinagyítva tárolgatja sunyiban a telefonján! Azért arra is kíváncsi lennék, mit szólna, ha kérdőre vonnád...

2010. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
38%

Akinek ilyen problémája van az nem itt kérdezgetné mit tegyen.



K*A*M*U

2010. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
67%

15:38-nak

Valóban nem helyes, hogy az apa előtt meztelenül mászkálgatott a kérdező, de felteszem a kérdést:

Ha ez pl. 10 évvel korábban történik, akkor is ezt mondod?

És itt jön, hogy mindegy, mikor, de a LÁNYA akivel ezt csinálja, akár most, akár kisgyermek korában.

Sok családban egyébként teljesen normális (mondjuk nekem nem fér bele), hogy nem szégyellik egymás előtt magukat.

2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem anyád is pedofil.
2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
87%
Apukád inkább aberált! Vonzódik a saját lányához. Pszichésen beteg. Én nem hagynám annyiban!
2010. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
55%

"Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi."


na persze anyud ezt mondta amikor mondtad neki, hogy apa fogdossa a melleimet meg a puncimat

2010. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
86%
15.46-os! Punciról nem volt szó a kérdésben, csak továbbgondoltad:)
2010. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!