Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fordulj hatósági közeghez mert ők tudnak segíteni hidd el de legyél nagyon bátor és állj ki az igazad mellett soha ne hagyd magad befolyásolni.
2010. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 16: 58. Jó, hogy van még búza is a konkoly között...
2010. júl. 21. 17:00
 43/70 anonim ***** válasza:
72%
nekem miért nem válaszolsz? milyen gondolat forgott okos kis elmédben mikor meztelenül pózoltál apucinak a gép előtt?
2010. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
Pózoltam? Bent voltam a fürdőben, és bejött lefotózni, és mondtam h hagyjon már. Szerencsés vagy, hogy neked nem kell apádtól rettegned, kívánom, hogy egyszer éld át, és akkor vajon ekkora pofád lenne-e
2010. júl. 21. 17:47
 45/70 anonim ***** válasza:
48%

Azonnal szerelj fel a fürdőre, ha van a szobádon ajtó oda is várakat kb 300-400 ft egy kis kampós akasztós fajta de jó az is! A zárhoz ragaszkodj akármit mondanak, egyenrőle ha nemtudsz elköltözni legalább ennyi legyen neked. Álj elé s követeld azonnak törülje ki a képeket mert ez igenis sértő, illetlen,gusztustalan és a szemérmedet sérti!!! Ha nem akkor jelented az esetet rendőrnek, gyerekvédelmisnek, családsegítőknek.

A beszélgetésről készíts felvételt titokban, így bizonyítékod is lesz. Anyádnak melléd kéne álnia!

Nekem is van gyerekem de hiába csak 8 hónapos én így se tartok a mobilomon fütyis képeket róla! Ha a gyerek elkezd pubertálódni s kialakúltak a nemi jegyei onantól fogva a szemérem elleni akár apád, akár rokon akár idegen!!! Ha nem lenne beteges akkor miért nem egy családi kép van ott a mesztelen tested helyett???

Ne hagyd magad!

2010. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
48%
bocs, zárakat
2010. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
36%
jaj most már ne mentegesd magad, hisz te magad írtad teljesen természetes hogy meztelenül mászkálsz apád előtt. nem volt semmiféle fürdő.
2010. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
59%

én is mászkálok itthon meztelenül, apum előtt is, mégse fordult meg soha a fejében, hogy lefotózzon.....

nem hinném, hogy ez a kérdező hibája.

2010. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
47%

mindenki egy Kááááá

egy Aaaaaa

egy Mmmmmmm

egy UUuuuuuu.


K*A*M*U

2010. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim válasza:

Ma este borítsd ki anyukád előtt a bilit,mutasd meg neki amikor hárman vagytok együtt,apád telefonját.

Várom a történéseket!Feltétlenül írd meg mi volt,elhitte e anyukád ezek után!

2010. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!