Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
81%
Csak hogy a kérdésre válaszoljak, apád nem pedofil. Aki pedofil, azt a serdületlen gyerekek izgatják, te pedig felnőtt vagy. Írtad is, hogy akkor kezdett fogdosni, amikor kezdett már nőni a melled, meg ilyesmi. Na egy pedofinak pont attól kezdve nem lettél volna már érdekes.
2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
48%
ez akkora fake, hogy csak úgy dörög az ég!
2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez elég furi,ha pedo volna akkor több pedosdolga volna nem csak te,bár lehet,hogy valami enyhe pedofiliája van.valami gyermek védelmishez kéne fordulnod,suliban dolgoznia kell egynek.Az ofőt nem ajánlom.
2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim válasza:
85%

Egyetem mellett simán tudsz dolgozni, én 4évig kb teljes állásban dolgoztam.

Keress kiadó szobát, ahol többen laktok, így kevés lesz a rezsi és helyezkedj el egy olyan cégnél, akinél dolgozhatsz évközben is. (max kevesebb tárgyat veszel fel és csúszol 1-2 évet)

Sztem az apád nagyon beteges, semmiképp se hagyd annyiban a dolgot!

2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
81%
Menj a családsegítőbe mindenképp! A kollégiummal próbálkozz!
2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
84%
Már ne is haragudj de egyáltalán nem kellett volna apád előtt meztelenül mászkálni és hagyni hogy fotózgasson. Nem érzed magadban is a problémát?
2010. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
71%
Ne szégyelld. Nem neked kell, hanem a drága apukádnak nevezett utolsó perverz disznónak.
2010. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
26%
Írj ki egy új sztorit, ami hihetőbb, vagy fordulj a Polgár Jenő hivatalhoz.
2010. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
A k.va anyád fake!!! Kívánom h te is ilyen helyzetbe kerülj és akkor fake-ezz itt!!!!
2010. júl. 21. 15:40
 20/70 anonim ***** válasza:
82%

A barátodhoz nem tudnál költözni?Gondolom vannak felnőtt ismerőseid,akikkel jóban vagy(pl vmelyik barátod/barátnőd anyukája,stb.)kérd az ő segítségüket.

Ha pesti vagy,akkor próbálj munkát vállalni egyetem mellett,mert ott azért akad-pl elmehetsz recepciósnak szállodába 6órás műszakba-csak h egyet említsek.

2010. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!