Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám pedofil? :O:S

Az apám pedofil? :O:S

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki végigolvassa, és reagál rá. 19 éves lány vagyok. Ott kezdődött az egész, hogy mikor elkezdtem serdülni, cicisedni, apám rendszeresen fogdosott. Anyumnak beszéltem erről, kérdeztem, hogy ez normális-e, azt mondta, csak szeretetből teszi. Ezt akkor elfogadtam. Aztán mikor meztelen voltam (természetes, hogy apám előtt meztelen vagyok), akkor ő így fényképeket csinált rólam, állítólag viccből. Most találtam olyan fotókat, ami egy cédén volt meg a szekrényemben (volt barátommal csináltunk egy pár meztelen fotót egymásról), a telefonján (tehát kikutatta a cd-t, és átmásolta a telefonjára), és átszerkesztgetve az 'olyan' részek kinagyítva. Régebben anyumnak említettem ezt, mint írtam, azt mondta csak szeretetből teszi, én ezt akkor elfogadtam, de most úgy gondolom, hogy ez nem normális. Saját szobám sincs, csak ilyen átjárószoba. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet velem. Segítsetek kérlek, mit tegyek?! Kihez forduljak? Anyámhoz nem tudok, rokonaim nincsenek:S
2010. júl. 21. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
77%
akkor mit fogdosott az apja? a karját? fejét?
2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim válasza:
69%
Én is a kollégiumot ajánlom, ha jól tudom elég olcsó. És ha nem akarsz teljes munkaidőben dolgozni, diákmunkásként mehetsz részmunkaidőbe. Egy csomó cég kifejezetten diákokat vesz fel. Lépj be valamelyik diákmunka közvetitőbe. Amúgy szerintem se normális amit az apád csinál és az lenne a legjobb ha elköltöznél.
2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:
A fenekemet és a mellemet fogdosta, a puncimat nem...
2010. júl. 21. 15:50
 34/70 anonim ***** válasza:
54%
A második 15:42 kinek csak 16 %-ban hasznos?
2010. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
40%

és anyuka erre mondta hogy szeretetből...aham, jó anyád van.

A telefonos átszerkesztős cd találós elég gyengus lett... amúgy erős 4-es.

2010. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
12%

Melyik melledet fogdosta?

Mind a hármat?

2010. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a kérdést a horgászok etetőkajának hívják!
2010. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudom, nálunk 10 éves koromtól nem volt "természetes" hogy apám előtt meztelenül legyek...

Ez a sztori több sebből vérzik:

1. Milyen anya az ilyen, aki többszörös esetek után is ilyen béna válaszokat ad?

2. Tegyük fel, lesz.rja a saját lányát, oké. 10enx évesen tudod ki venné má be azt a dumát, hogy az apja asszondja hogy csak viccből fotózgatja meztelenül?

+Meg mi a francot lehet ilyenkor csinálni? Kollégiumról még nem hallottál? Meg miből tartsd el magadat? Mondjuk diákmunka?

Szal azért ragaszkodni egy pedofil apához, mert "de miből tartsam el magam"? Á....... Már rég elhúztam volna otthonról.

2010. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy egyedül de nálam a nevelő apa volt ilyen kicsit durvább is.Én kiskorú voltam és az akkori iskola segített mert az anyám nem hitte el.Ofő és az iskolapszichológus mentett meg kollégista lettem és egy ügyvéd elvállalta ingyen a pert.
2010. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
16:23: köszönöm. Úgy néz ki, barátommal kitaláltunk egy tervet, minél hamarabb tűnés innen, és egy családsegítőhöz is elmegyek ezt megbeszélni.
2010. júl. 21. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!