Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedes eseten mindig a...

Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy veszekedtunk. Leszogezem, fafej vagyok en is, raadasul kilenc honapos terhes, hamarosan szulnom kell, szoval a hormonok... A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be, elkezdtem kiabalni vele, erre o is es olyat mondott (negy es fel ev alatt ilyet nem hallottam tole), hogy atrendezi a fogaimat. Persze meg duhosebb lettem, egesz este es ma reggel nem is szoltam hozza, hanem felkaptam a cuccaim es eljottem a szuleimhez. Ugy velem, nincs targyalnivalonk amig bocsanatot nem ker azert amit mondott. Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne, de mekkora szemetseg mar ilyesmivel fenyegetozni, ha nem is volnek terhes, de foleg igy...?
2019. dec. 14. 11:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"a "hormonok miatt vagyok hisztis" a te általad bemásolt cikk erről egy szót sem ír"

Attól még létező jelenség.

2019. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felfrissítem az emlékezeted. Ezt írtad:

"Egyébként, én elég komoly szinten tanultam anatómiát, de úgy tűnik hiányoztam azon az órán, ahol a terhesség alatt változott hormonokról volt szó, kérlek írd le, pontosan mi is történik a terhesség alatt, amiért ingerült a nő."


Úgyhogy a kérdésedre a válasz:

Az ösztrogén termelés kapcsolatban áll a szerotonin termelésses, aminek terhesség során megfigyelhető változásai hangulatingadozásokhoz, szorongáshoz vagy ingerlékenységhez vezethetnek. A progeszteron ezzel szemben fáradttá tesz terhesség során, ráadásul emiatt van az is, hogy a terhes nők gyakrabban sírnak. A hormonok mellett természetesen sok testi változás vagy a jövő miatti izgalom, idegesség is hatással lehet a hangulatra.

Olvasgasd:

[link]

2019. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!